Kas Naujo?

Skautų naujienos

2012-09-10

Kernavės tunto rudeninė stovykla "Nebijok budėt 2012"

Kviečiame į Kernavės tunto rudeninę stovyklą.

Mieli Kernavės tunto draugai!

Artėjantis ruduo vis po truputį iš mūsų atima šilumą, slepia saulę, atneša tamsumas ir šalną. Iš miško gilumos pradeda lįsti šalčio ir darganos suvilioti baubai, maumai, bildukai, pokulai ir kiti Tavo baimės ištroškę padarai. Jie sėlina ir tyko Tavęs pasislėpę už liauno medžio ir tyliai, atsistoję pavėjui, šnabžda į ausį nieko gera nelemiančius kerėjimus. Tačiau ruduo yra tas metas, kai piktosios šalčio jėgos dar yra silpnos ir jas nugalėti mes galime pasitelkę šilumą ir skautiš
kumą, kuriuos skleidžiame būdami kartu! 

Tad kviečiame Jus atvykti į paslaptingąjį Kernavės rudeninės stovyklos savaitgalį ir kartu ne tik pasidžiaugti paskutiniaisiais gero oro likučiais, bet ir išvaikyti visas negandas buriančias būtybes, kad jos mūsų išsigandę pasislėptų po kelmais visai žiemai!
Kur? Kernavės apylinkės:   http://alturl.com/njiwb  
Kiek? 1 skautas- 40 Lt; 2 skautai iš šeimos- po 30 Lt; 3 skautai iš šeimos- po 25 Lt 
Registracija: iki rugsėjo 23 dienos. Kiekviena amžiaus grupė registruojasi pas savo vadovus. Vadovai save ir savo vaikus regstruojakernaves.stovykla@gmail.co
Atvykimas: rugsėjo 29 d. iki 10 h. 
Išvykimas: rugsėjo 30 d. 15 h. 

Iki susitikimo miškuose! 

Jūsų laukiantis,
Stovyklos Štabas