Kas Naujo?

Skautų naujienos

2012-09-03

Skautatinklio naujienos, rugsėjo 3 d.

Skautatinklio naujienos grįžta!

 

Džiaugiuosi, kad po vasaros smagybių ir gyvų pasisedėjimų palei laužus dabar galiu pasisveikinti su jumis visais grįžtančiose skautatinklio naujienose. Jei vasarą nuoseklei nesekei skautatinklio gyvenimo, šiandien supažindinsiu su įvairiom aktualijomis ir šiaip vertais pamatymo dalykais.

Naujasis sezonas

@ Prie skautatinklio komandos jungiasi Lukas Kornelijus, katras rašys nereguliariai, bet jau galit laukti jo rubrikos – bus gerai

@ Laima šiek tiek brūkštelėjo, kaip šventėm gimtadienį. Buvo smagumėlis!

@ O geriausia dovana, aišku, Panevėžio pat. skautų. Pažiūrim:

 

@ Jei nebuvai sąskrydyje, likai be puikiojo almanacho. Jei nori turėti geriausių praėjusio sezono straipsnių rinkinį – atsispausdink ir laikyk lentynoj. Beje, didysis visų visų straipsnių kurie buvo skaitomiausi sąrašėlis yra čia.

Skautatinklio almanachas 2012

Naujasis mėnesio iššūkis ir mėnesio skautas

Mėnesio skautas buvo renkamas rimtoje Facebook apklausoje ir brolis Tomas laimėjo palikdamas konkurentus toli horizonte. Ne veltui jūrų skautas. Tikroji jo nominacija, visus matyt sužavejusi, buvo „už tai, kad vasarą ne tik kepa kepsnius, bet ir veda tarybą“. Štai sėkmės paslaptis! Nesupranti, prie ko kepsniai? Pažiūrim:

O su rugsėju grįžta mėnesio iššūkis. Reikia sugalvoti 3 būdus, kaip sutaupyti arba pigiau nuvažiuoti į Jubiliejinę stovyklą. Tuos būdus kūrybingai aprašyti ir pasidalinti skautatinklyje. Nepatingėkit bent vieną idėją išbandyti ir pasidalinti procesu su rezultatais! Sesė Laima, mačiau, nuo pat rugsėjo 1-osios pradėjo naudoti netikėčiausias taupymo priemones, nenusileiskit jai. Geriausi gaus šį bei tą su naujuoju skautatinklio logotipu.

Nepraleisk pro akis

@ Grįžus iš miškų į būklus karts nuo karto norisi kartu su skiltimi pasižiūrėti skautišką filmą. Ieškai idėjų? Projektas „Kinas skautams. Skautai kine“ tau tikrai padės. 

@ Nori pasimokyt? Visa info apie mokymus čia.

@ Reikia žaidimo? Brolis Tomas pradėjo puikų projektą 

@ O čia – skautiškų specialybių projektas

@ Tarptautinis skautavimas yra labai smagu, o visas galimybes rasi čia 

@ Po vasaros reikia atsinaujint uniformą? Irgi ne bėda, visa info.

Nuo projektų pereinu prie vertesnių dėmesio straipsnių:

@ Marės skautai buvo Lenkijoj. Ar jau skaitei jų įspūdžius

@ Nuostabus nuostabaus brolio straipsnis apie tai, kaip skaniau vakarienei valgyt tuntą

@ Rokas ir Gabija atstovavo LS Belgijoje 

@ Devynių drakonų upė turbūt yra oficialus lietuviškos vasaros hitas, todėl štai aprašymas

@ Jei dar neturi sueigų plano, pulk vartyti šias knygas. Tikrai padės. 

@ Šaunuoliai, brolyčiai, varykit dar geriau arba „Vilkų pėdomis“ 

@  Mūsų sesės buvo nuklydusios į Suomiją – štai ir jų įspūdžiai 

Neblogai įdomybių užderėjo!

Ant įkvėpimo:

Į Niujorko modernaus meno galeriją laisvalaikiu užsukti turbūt nepavyks, todėl dalinuos paroda, kurią aplankiau sekmadienio rytą neišeidama iš kambario. Man labiausiai patiko kosmoso tematikos eksponatai. Pažiūrėkit, gal kils kokių idėjų teminei sueigai.

 

Iki ko liko 300 su biškiu dienų?

Mes reguliariai šiemet stengsimės padėt skaičiuoti dienas likusias iki Jubiliejinės stovyklos, bet jei užsiprenumeruosit jos naujienas ar tiesiog reguliariai užsuksit į puslapį js2013.lt, tikrai bus tik geriau!

Gražios savaitės,

s. Jorė