2012-08-31

Orai vėsta, kviečiam apsirengti!

Ar pamenate, kai pavasarį žadėjome Jus aprengti? Rudeniui artėjant tai atrodo dar svarbiau! Taigi, tęsiame akciją „aprenk draugą“ ir kviečiame pasipuošti puikiais skautAUK marškinėliais!

3… 2… 1…..0!

Toks stiprus pojūtis, jog ruduo atbėga!

Ką reikia daryti?

-          Surinkti 5 žmones (18+ m.), kurie norėtų prisijungti prie skautų arba šiuo metu yra neaktyvūs skautai;

-          Juos pakviesti į skautiškas akademijas, kurios vyks spalio 6-7 d. arba gruodžio 1-2 d.

-          Susisiekti su sese Vaiva ir parašyti jai naujai prisijungusių kontaktus.

-          Džiaugtis tikrais skautiškais marškinėliais ir būti didžiuoju skautų ambasadoriumi juos vilkint!

Akcija vyksta iki rugsėjo 20 d., tad laiko pasinaudoti proga liko ne tiek jau daug!

Projekto “Dievui. Tėvynei. Artimui” komanda

Projektas finansuojamas Europos socialinio fondo lėšomis pagal žmogiškųjų išteklių plėtros veiksmų programą. Projektas “Dievui. Tėvynei. Artimui.”, kodas VP1-2.2-ŠMM-10-V-02-015