Kas Naujo?

Skautų naujienos

2012-07-26

Atvykėliai Lietuvoje arba kaip gyvena Rabani Ghulam Rahmat?

Ar Lietuva svetingas kraštas kitataučiams? Gal jau lankeisi Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos Kauno pabėgėlių paramos centre, kuris yra pačiame skautų name? Kodėl tavo kaimynas iš III-ios laiptinės nevalgo kiaulienos ir negeria alkoholio? Kartais autobuse išgirsti kalbant nesuprantamomis kalbomis?

 

Ar Lietuva svetingas kraštas kitataučiams? Gal jau lankeisi Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos Kauno pabėgėlių paramos centre, kuris yra pačiame skautų name? Kodėl tavo kaimynas iš III-ios laiptinės nevalgo kiaulienos ir negeria alkoholio? Kartais autobuse išgirsti kalbant nesuprantamomis kalbomis? 
Lietuvai sugrįžus į Europos tautų šeimą, vis daugiau ir daugiau svetimšalių pasirenka mūsų šalį savo namais. Daug kalbėdami apie emigruojančius lietuvius, mes dažnai nepastebime į Lietuvą atvykstančių pasaulio piliečių, kuriems neretai tenka susidurti su pačiomis įvairiausiomis kliūtimis ir iššūkiais. Šį kartą jokios išankstinės nuomonės ir pozicijos. Viskas jūsų rankose, broliai ir sesės! Kviečiame jus pasisakyti apie atvykėlių padėtį Lietuvoje ir užpildyti trumpą apklausą, kurią organizuoja ES pirmininkaujantis Kipras bei tarpžinybinė darbo grupė Lietuvoje. 
 
Apklausą galite rasti čia:
https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dDNEOVdaWUMyQ1RFTEJ4eEZTQlFvb2c6MQ#gid=0
 
 
Sėkmės!
br. Karolis Žemaitis
LiJOT tarptautinių programų vadovas