Kas Naujo?

Skautų naujienos

2012-07-18

Vadovai kviečiami dalyvauti tarptautinėje skautiškoje akademijoje Kanderštege

Pagrindinė šių metų tema – „Priimkime pokyčius” (Embracing change). Dalyviai galės patys pasirinkti labiausiai dominančius modulius, tarp kurių tokios temos kaip: pokyčių valdymas, naujoviški mokymo metodai, mokymų programos tobulinimas, savanorių pritraukimas ir išlaikymas, jaunimo programos kokybė, organizacijos strateginių tikslų įgyvendinimas ir kt.

Kas?  Akademija 2012 (The Academy 2012)

Apie ką? Akademija yra kasmetinis WOSM (Pasaulinės skautų judėjimo organizacijos) ir WAGGGS (Pasaulinės skaučių ir vedlių asociacijos) renginys skautų vadovams. Pagrindinė šių metų tema – „Priimkime pokyčius” (Embracing change). Dalyviai galės patys pasirinkti labiausiai dominančius modulius, tarp kurių tokios temos kaip: pokyčių valdymas, naujoviški mokymo metodai, mokymų programos tobulinimas, savanorių pritraukimas ir išlaikymas, jaunimo programos kokybė, organizacijos strateginių tikslų įgyvendinimas ir kt. Tarp sesijų – daug progų pabendrauti su vadovais iš kitų organizacijų. Akademija vyks anglų kalba.

 Kur? Kandersteg tarptautinis skautų centras, Šveicarija

 Kada? 2012 m. spalio 26-30 d.

Kiek? Dienos kaina žmogui 80 EUR (įskaitant maitinimą, nakvynę, programos medžiagą), kelionė iki Kandersteg (pirmyn atgal kaina apie 2000 LT)

Kam? Laukiami iniciatyvūs vadovai, aktyvūs nacionaliniame ar krašto lygmenyse.

Kaip? Norėdami užsiregistruoti, iki rugpjūčio 28 d. rašykite adresu international@skautai.lt .

Daugiau? Oficialus Akademijos puslapis: http://academy.europak-online.net

Įspūdžiai iš Akademijos 2011 čia. 

 

Barbora Drąsutytė, Užsienio ryšių skyriaus narė