2012-07-01

Lietuvos skautijos vadovų sąskrydis 2012

Kviečiame į 2012 m. LS vadovų sąskrydį!

Mieli vienetų vadovai, norime Jus pakviesti į kasmetinį LS vadovų sąskrydį, kuris vyks š.m. rugpjūčio 24-26 dienomis Trakų raj., Aukštadvario miestelyje, kaimo turizmo sodyboje. Sąskrydžio metu apžvelgsime veiklas kraštuose, aptarsime ateinančius didžiuosius renginius, daug ko naujo išmoksime, prie bendro laužo kartu dalinsimės ką tik praėjusios vasaros įspūdžiais ir dar daugiau!

Visus vadovus kviečiame registruotis į LS vadovų sąskrydį iki š.m. rugpjūčio 10 d. užpildant žemiau esančią formą.

Sąskrydžio dalyvio mokestis Lietuvos skautijos nariams, registruojantis iki rugpjūčio 10 d.:
•    30 Lt – gyvenant palapinėje,
•    50 Lt – gyvenant namelyje.
Sąskrydžio dalyvio mokestis ne Lietuvos skautijos nariams, registruojantis iki rugpjūčio 10 d.:
•    60 Lt – gyvenant palapinėje,
•    80 Lt – gyvenant namelyje.

Dėmesio! Užsiregistravus po rugpjūčio 10 d. Sąskrydžio dalyvio mokestis brangs atitinkamai 10 Lt!
Į vadovų sąskrydžio dalyvio mokestį įskaičiuota sąskrydžio programa, šeštadienio ir sekmadienio maitinimas, renginio atributika.

Primename, kad į LS vadovų sąskrydį yra kviečiami visi Lietuvos skautijos vienetų vadovai  nuo 18 m. ir draugininkų pavaduotojai nuo 16 m., susimokėję Lietuvos skautijos nario mokestį už 2012 metus.
Maloniai primename, kad sąskrydis yra skirtas tik vadovams, tad prašome į šį renginį nesivežti naminių gyvūnų bei nekviesti giminaičių. Išimtis taikoma vaikams iki 3 m., negalintiems likti be tėvų priežiūros.

Sąskrydžio programą galite atsisiųsti čia.

Daugiau informacijos apie sąkrydžio vietą rasite čia.

DĖMESIO nr. 2 Kaip ir pernai sąskrydyje vyks gerojo darbelio akcija - duosime kraujo. Daugiau informacijos apie tai čia.

Jei turite klausimų dėl LS vadovų sąskrydžio, prašome kreiptis į LS vyr. skautininko pavaduotoją sktn. vyr. sk. Justiną Baliūnaitę el. paštu pavaduotoja@skautai.lt.

Iki pasimatymo LS vadovų sąskrydyje!

Informacija, kaip atvykti į vadovų sąskrydį: