2012-06-29

Registracija prasideda jau po savaitės!

Nuo liepos 6 dienos prasideda registracija į Jubiliejinę stovyklą "Gėrio pėdomis..."

Liepos 6 - oji artėja!

Broliukai ir sesutės, turime Jums klausimą! Ar žinote, kas bus 2012 metų liepos 6 dieną? Na na? Dauguma pasakys, kad Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) diena. Ir bus visiškai teisūs, bet akylesni broliai ir sesės ir tie, kurie domisi Jubiliejinės stovyklos naujienomis žinos, kad nuo šių metų liepos 6 dienos prasideda pirmas registracijos į šią neeilinę stovyklą periodas!

Lygiai po savaitės, lygiai metai iki stovyklos pradžios, lygiai liepos 6 dieną, tokią svarbią mums visiems, galėsite užsiregistruoti šiam nuostabiam įvykiui! Galime išduoti, kad pirmųjų trijų užsiregistravusių ir sumokėjusių stovyklos mokestį laukia siurprizas! Koks? Tikrai neišduosime, užsiregistruokite pirmieji ir sužinosite.

Kada paskutinį kartą lankeisi Jubiliejinės puslapyje www.js2013.lt? Būtent ten galima sužinoti, kiek kainuos stovykla, kaip galima užsiregistruoti, sužinoti naujienas ir susipažinti su organizatorių štabu, ar užduoti klausimus.

Iki didžiausio per Lietuvos nepriklausomybę skautiško nuotykio liko tik metai, tad ruoškimės ir laukim vis intensyviau!

Jubiliejinės stovyklos „Gėrio pėdomis...“ viešųjų ryšių draugovė