Kas Naujo?

Skautų naujienos

2012-06-24

Sezono geriausi straipsniai ir kitos naujienos

Raportas apie metų pasiekimus ir kitas įdomybes

10 mėnesių, 1435 vartotojai, daugiau nei 400 naujienų... Toks buvo skautatinklio 2.0 pirmasis sezonas.

Šiandien turiu paruošusi vieną kitą sąrašėlį ir šiaip įdomybę.

Jūsų mėgstamiausi straipsniai

1.       Mariaus naudingos literatūros sąrašiukas

2.      Giedrės šaršalas apie vyr. skautus

Kadangi savo nuomonę išreiškė net trys piliečiai, o du jų už save kažkodėl nebalsavo, tai taip ir gavosi – lyderiais yra du straipsniai turintys po du balus. Skamba fanfaros, nes abu straipsniai yra labai geri, o jų autoriai – visiški super skautai (ir dabar jau su pažymėjimais).

Jūsų mėgstamiausi straipsniai: tęsinys

3.     Pavelo įžvalgos apie priesakus

4.       Eglės M. apie žygį

5.       Rukštės delikatesas

6.       Interviu su vyr. skaute

7.       Interviu su KAM ministre

8.       Liudo pilkų reforma

9.       Pavelas: kaip padaryti įdomią sueigą

10.    Beta beveik trumpai apie pirmiją

11.       Jorės - Honkongai ir interviu su Tomu Dundzila

12.    BP "Skautų vadovui"

Ačiū Mariui, Giedrei ir Sauliui nepatingėjusiems išreikšti savo nuomonę!

 

Jūsų labiausiai skaitytos naujienos

1.       Skelbiamas 2012 m. LS kraštų vasaros stovyklų sąrašas

2.       Gegužės mėn. skautų akademijose vietų nebeliko!

3.       Skautiškų dainų konkurso finalas - PAPILDYTA!

4.       Skautų dainų konkursas „Gražių dainelių daug girdėjau"

5.       LAIŠKAI vykstantiems į Pavasario šventę (papildyta žemėlapiu)

Su sąlyga, kad šitos naujienos po metų bus niekam nebeįdomios, padariau alternatyvų top‘ą be visokių reklamų, skelbimų, naujienų ir pan. Kas gavosi?

Jūsų labiausiai skaityti straipsniai (alternatyva)

1.       Vyr. skautais negimstama – jais tampama

2.       Pilka reforma

3.       Požiūrio suderinamumas: skautavimas - karyba

4.       Nežinai, ką veikti per sueigą? 5 patarimai TAU!

5.       KDTG Skautai pristato: sveika gyvensena - mankšta

6.       Skautiškos lazdos. Vienos skautės istorija

7.       Kaip aš "užsiskautavau" arba tiesiog nuotykiai ;)

8.       Prognozės: kas laukia 2012 metais?

9.       Aktyvus pilietinis skautavimas – laikas pradėti skautauti be kabučių

10.   Sudomink skautais - parodyk šį filmuką!

Ypač reikėtų išskirti pirmuosius du straipsnius, nes jie dvigubai ir trigubai daugiau skaityti, nei visi likę ir patenka į pagrindinį labiausiai skaitytų naujienų top 10. Giedre, Liudai – jūs, man atrodo, esat lyderiai ir pagal komentarų skaičių, tad nors imk ir dar diplomų piešk. Gerai pavarėt!

Tęsiu top‘ą:

11.   Patyrusių skautų susitikimas

12.   Patyrę skautai - apie lyderystę

13.   Brangindamas savo garbę..

14.   Pirmoji mokomoji laidelė: kaip galąsti peilius (labai gaila, kad filmuko nebėra)

15.   Šv. Valentino dienos sveikinimas visoms sesėms

16.   Kaip pramogauja LS Pirmija

17.   Mėnesio iššūkis "sk.vyčiai"

18.   Interviu su broliu Tomu Dundzila

19.   Atidarant „skautavimo laikrodžius“

20.   AUŠRIŠKIŲ LAPKRIČIO IŠŠŪKIAI

Žiūrint  į dvidešimtuką negalima nepastebėt, kad Nora ir Pavelas neblogai išsiskiria savo rašinių, tapusių skaitomiausiais, kiekiu. Dar du vardai į super skautų gretas, ačiū jums! Ir ačiū visiems kitiems atsidūrusiems tope - neišpasakytai smagu, kad per metus susirinko tiek gerų straipsnių.

Visai norėjau atrinkti ir komentarų kiekiu išsiskyrusius straipsnius, bet buvo labai gražus oras, po ranka gera knyga ir tuo visi norai baigėsi. 

O iš šitų visų top'ų (gal ir dar kelių straipsnių, jei rasiu kokį statistiškai neišlipusį į viršų, bet tikrai gerą), turėtų rudeniop išeiti ne to "Skautų aidas", ne to koks kitoks etaloninis "ką galvoja skautai" leidinys. Sekite reklamą. Norintys išvysti jį popierinėje versijoje gali tapti investuotojais ir gal keliese susimesim ant gražaus išleidimo.  

Važiuojam toliau

Prisimeni sezono pradžią? Ir vakarėlį, kuriuo viskas prasidėjo? Siūlau turint laiko prisiminti tą, atrodo, prieš šimtą metų buvusį rudenį. O jei bus smalsu - permesti akimis ir kitus per metus susikaupusius daugiau ir mažiau vykusius video vaizdelius. Rasi visokių juokų!

Artėjant prie pabaigos, dar sykį dėkoju visiems šį sezoną aktyviai padėjusiems kurti tokį skautatinklį, koks jis yra šiandien ir ei, jei iš tų 1435 užsiregistravusių galvų bent kas trečias parašytumėte po straipsnį ar pakalbintumėte savo brolį/sesę tą padaryti, jau būtų labai smagu! Juk čia mūsų visų erdvė ir kiek kiekvienas įdėsime savo laiko, noro, pastangų, tiek ir bus čia jauku bei įdomu.

O ir naujame sezone reikėtų bent kelių pastovesnių autorių, kad būtų ramu eiti į pensiją. Jei turit minčių, svajonių ir vizijų kaip išlaikyti skautatinklį gyvą - visos iniciatyvos laukiamos labiau nei kalėdų dovanos.

Dar dėl smagumo keli faktai apie šiuos metus:

 

 

Iki susitikimų prie laužų,

pirmadieninės skautatinklio naujienos eina atostogų -

AČIŪ, KAD SKAITĖT!

s. Jorė 

P.S. kitą savaitę turėtų atsirast "Popietė su skautatinkliu" ir pranešt apie metų skautą ir dar kažką - likit prisijungę :)