Kas Naujo?

Skautų naujienos

2012-06-20

KLAS narių vakaras prie jūros

Klaipėdos krašto skautai pravedė renginį Klaipėdos „Apskritojo stalo“nariams.

Klaipėdos Apskritojo Stalo (KLAS) narių vakaras prie jūros su skautiškais žaidimais, kareiviška koše ir stulbinančiu laužu.

 

Klaipėdos jaunimo organizacijų asociacijos „Apskritasis stalas“ (KLAS) taryba birželio 16 dieną pakvietė savo organizacijų narius ir jų draugus į jaukų ir neformalų vakarą prie jūros, prie karinių įtvirtinimų Kukuliškių kaime.

Nepabūgę protarpiais pasirodančio lietaus visi leidosi į nuotaikingų žaidimų sūkurį, kuriuos pravedė Klaipėdos krašto Pamario tunto skautai, tai tuntininkas sk. v. br. Audrius Simpukas ir kand. į vyr. sk. s. Julija Andrijauskaitė.

 

 

 

 

 

 

 

 

Po žaidimų visi buvo vaišinami kareiviška koše bei langų apiplovimo skysčiu" - dantų pastos skonio gaiva.

 

               

Vakarieniaujant mus lydėjo užburiantys gitaros akordai ir Vytauto Kairio dainos.

Pradėjus stipriau lyti vieni rinkosi arčiau laužo, o kiti slėpėsi tiesiog po tentu. Dainos ir linksmas čiauškėjimas nesibaigė iki pat nakties vidurio. 

 

 

 

 

Komentuodama įvykusį renginį, KLAS pirmininko pavaduotoja Vita Dabkutė sakė, kad šis renginys tai puiki pradžia poilsiui gamtoje ir vasaros sezono atidarymas. Laužas buvo tarsi užbaigtų mokslų ir atostogų pradžios simbolis.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nuotraukų autorius Ramūnas Žilys