Kas Naujo?

Skautų naujienos

2012-06-17

Skautiškas paštas jau veikia!

Dėl pašto sistemos perkėlimo į naują serverį ateinančią savaitę neveiks puslapis: pastas.skautai.lt Jeigu pašto dėžutės turinį importuojate į gmail ar kitokią sistemą - laiškus galėsite toliau siųsti ir gauti.

DĖMESIO! pastas.skautai.lt jau veikia, tačiau jo išvaizda nėra įprastinė, tad neišsigąskite - taip kolkas turi būti. 

-----

Dėl pašto sistemos perkėlimo į naują serverį ateinančią savaitę neveiks puslapis: pastas.skautai.lt Jeigu pašto dėžutės turinį importuojate į gmail ar kitokią sistemą - laiškus galėsite toliau siųsti ir gauti. 

Labai stengiamės visas iškilusias IT problemas spręsti kuo greičiau ir profesionaliau, tačiau jau ilgą laiką ieškome tinkamos kompetencijos ir motyvacijos žmonių, kurie norėtų užsiimti skautatinklio, Lietuvos skautijos duomenų bazės ir pašto sistemos priežiūra, tobulinimu ir savo idėjų įgyvendinimu. Tad jeigu turi bent truputį noro veikti ir supratimą, kas yra IT - mums tavęs labai reikia! Kviečiame rašyti - press@skautai.lt

 

Komunikacijos skyriaus informacija