Kas Naujo?

Skautų naujienos

2012-06-17

Kauno jūrų skautų gretose - net 6 nauji vadovai

Lygiai prieš savaitę Kauno jūrų skautų gretas papildė šeši nauji vadovai, kurie davė suaugusiųjų skautybėje įžodį.

Norime labai pasidžiaugti, kad projektas "Dievui. Tėvynei. Artimui" įsibėgėja ir prie skautiškos šeimos iš tiesų jungiasi naujų vadovų rankos, žvitrūs protai ir entuziazmas. Lygiai prieš savaitę Kauno jūrų skautų gretas papildė šeši nauji vadovai, kurie davė suaugusiųjų skautybėje įžodį. Šeši vadovai bet kuriam skautiškam vienetui yra labai didelis skaičius. Tik pagalvokit, jei į jūsų tuntą imtų ir vienu metu ateitų šitoks skaičius žmonių - rodos kalnus galėtumėte nuversti! 

Hip valio jiems! Linkime skautiško šarmo, broliško peties, didelio noro veikti ir ryžto budėti. 

Dar būtinai paklausime, kaip naujieji broliai ir sesės jaučiasi, o iki tol - būtinai paspauskit jiems kairę sutikę!

Projekto "Dievui. Tėvynei. Artimui" informacija