2012-06-14

Trys, du, vienas - STARTAS!

Jubiliejinės stovyklos internetinis puslapis jau čia!

Ei, ar girdėjai, ar matei? Ne? Jubiliejinė artėja! Pasiruošimo darbai įsibėgėja, o šiemet stovyklos Jums, broliukai ir sesytės, bus generalinė repeticija prie didžiausią penkmečio skautišką įvykį. Pasitreniruokite susidėti kuprines, išsidrožkite gražiausias ir patogiausias lazdas, pasikvieskite prisijungti savo draugus ir pažįstamus!

Stovyklos organizatorių štabas savo ruožtu nelaukia ir deda visas pastangas, kad kuo daugiau Jūsų susirinktų į Telšius kitų metų liepos mėnesį. Dar vienas žingsnis link vis augančios informacijos apie stovyklą – tai pats naujausias stovyklos internetinis puslapis! Jį galite rasti adresu: www.js2013.lt. Kol kas jame dalinamės tik naujienomis, bet kasdieną atsiras vis po naują skiltį. Svetainėje bus galima ne tik sužinoti naujienų iš stovyklos organizatorių veiklos, bet ir susipažinti su štabo draugovėmis, registruotis į stovyklą, peržiūrėti nuotraukas iš susitikimų ir veiklų, užduoti klausimus ir patys smagiai bendrauti. Laukiame Jūsų visų apsilankant!

Jubiliejinės stovyklos „Gėrio pėdomis...“ viešųjų ryšių draugovės informacija