Kas Naujo?

Skautų naujienos

2012-05-23

„Misija Sibiras’12” koncertas: aš būsiu, o Tu?

Birželio 7 d. (ketvirtadienį) 21 val. LRT Didžiojoje studijoje (S. Konarskio g. 49) susitikime trečius metus iš eilės vyksiančioje jaunimo pilietiškumo ir patriotiškumo ugdymo projekto „Misija Sibiras‘12“ paramos akcijoje – koncerte!

Sveiki,

Eilinis ketvirtadienio vakaras: egzamino užduočių sąsiuvinis, vakarienė, televizijos žinios, kompiuterinis žaidimas ar knyga prieš miegą.

Kitoks ketvirtadienio vakaras: būrys bendraamžių, geriausios mūsų atlikėjų dainos, plevėsuojančios trispalvės ir  netradicinis būdas parodyti, kad ESI PILIETIŠKAS, savo tautos atmintį gerbiantis ir savaip ją puoselėjantis jaunas žmogus.

Birželio 7 d. (ketvirtadienį) 21 val. LRT Didžiojoje studijoje (S. Konarskio g. 49) susitikime trečius metus iš eilės vyksiančioje jaunimo pilietiškumo ir patriotiškumo ugdymo projekto „Misija Sibiras‘12“ paramos akcijoje – koncerte! Pasikviesk artimuosius, klasės draugus, bendrakursius, bendraminčius ir prisijunk prie mūsų tiesioginėje koncerto transliacijoje!

KVIEČIAME DALYVAUTI koncerto filmavime LRT Didžiojoje studijoje: registruokitės el. paštu lijot@lijot.lt. Laiške parašykite savo vardą, pavardę ir tel. nr.

Registruojantiems žmonių grupę: nurodykite koncerte dalyvausiančių asmenų skaičių ir kontaktinio asmens duomenis (vardą, pavardę, tel. nr.).  

Dalyvausiančius renginyje kviečiame į LRT Didžiąją studiją atvykti 20:00 val.

Renginys nemokamas.

Daugiau informacijos ieškokite čia.

 

LiJOT informacija