Kas Naujo?

Skautų naujienos

2012-05-17

LR krašto apsaugos ministerija kviečia į "Radvilų žygį"

Informacija kas kur ir kaip :)Radvilų žygis

Radvilų žygis

 

2012 m. birželio 1 – 3 dienomis startuoja dvyliktasis Lietuvos kariuomenės žygis ,,Radvilų keliais“. Šių metu žygis skiriamas Boguslavui I Radvilai atminti. Jo rengėjas Jonušo Radvilos mokomasis pulkas. Žygis vyks Rukloje, Jonavos rajonas.

 

Kviečiame visus norinčius dalyvauti žygyje ir registruotis internetu . Registracija internetu bus vykdoma nuo gegužės 2 d. iki gegužės 30 d. dėl papildomos informacijos teirautis tel. 8 682 53362; 8349 73445. Galutinė registracija ir žygio atidarymo ceremonija vyks birželio 1 d.

 

Pats žygis vyks dvi dienas šiais atstumais: 2x 12 km.; 2x 22 km.; 2x32 km.; ir 2x42 km. Žygio trasų maršrutai vingiuos vaizdingomis Gaižiūnų poligono vietomis. Vakarais numatyta kultūrinė programa. Žygio dalyviai turės galimybę iš arčiau susipažinti su kariuomenės gyvenimo kasdienybe, bus apgyvendinami kareivinėse. Visi dalyviai sėkmingai įveikę žygį bus apdovanoti diplomais ir medaliais.

 

Žygyje galima dalyvauti individualiai ir grupėmis. Individualiai gali dalyvauti asmenys nuo 16 metų amžiaus. Jaunesni asmenys gali dalyvauti tik su grupe ar šeima. Grupės vyresnysis/vadovas turi būti vyresnis nei 17 metų asmuo. Išsamesnė informacija apie dalyvavimą žygio nuostatuose. Atvykdami visi dalyviai turi turėti pažymą apie sveikatą bei turėti 3x4 fotografiją  dalyvio kortelei.

 

Žygis – tai galimybė išbandyti save, aktyviai praleisti laisvalaikį, susirasti naujų draugų bei iš arčiau pažinti karišką gyvenimą.

 

Ryžtas – pasiryžk ir dalyvauk žygyje;

Valia – išbandyk savo valią, juk tu tai gali;

Garbė – dalyvavusiems ir įveikusiems žygį.

 

daugiau informacijos: http://www.radviluzygis.kam.lt/lt/radvilu_zygis_1937.html