Kas Naujo?

Skautų naujienos

2012-04-30

Svečiuose pas harcerius

Apsilankymas pas Lietuvos harcerius

Kol Vilniaus krašto skautai atidarinėjo stovyklavimo sezoną, Lietuvos lenkų harcerių sąjungos skautės Vilniuje pažindinosi su vadovavimo draugovei paslaptimis. Patyrusi draugininkė turėtų išmanyti ne tik apie savo, bet ir apie kitas skautiškas organizacijas, todėl į mokymus harceriai pasikvietė ir Lietuvos skautijos bei Žemaitijos skautų organizacijos sesių.

Supažindinome su savo organizacijomis, turėjome progos ir sužinoti daugiau apie lenkų skautus. Pavyzdžiui, harceriai vasarą stovyklauja net dvi savaites, gyvena didelėse palapinėse ir statosi daugybę stovyklinių statinių! Sulaukėme klausimų apie įžodžius, kaklaraiščių spalvas, uniformas, taip pat papasakojome apie 2013 m. jubiliejinę stovyklą ir pakvietėme ten atvykti.

Be žaidimų neapsieita. Padainavusios "Alėja gou gou" ir "Aš mažytis papūgiukas" išgirdome puikių harceriškų šūkių (va ko galėtume pasimokyti!), o tuomet ir pačios buvome išmokytos nematyto žaidimo. Atsisveikinome - kaipgi kitaip - su skautišku "Ciku caku".

Labai ačiū harceriams už kvietimą!