Kas Naujo?

Skautų naujienos

2005-11-25

NEDETI! WOSM atstovo viešnagė Lietuvoje

Vakar, lapkričio 24d. į Lietuva atvykęs WOSM Europos regiono komiteto narys Paolo Fiora neliko be dėmėsio.

Paolo Fiora, vos atvykęs, suskubo apsilankyti Valstybinėje jaunimo reikalų taryboje - susitikimo metu buvo padėkota už tarybos paramą Lietuvos skautijai, taip pat aptarti būsimi renginiai bei galimybės.
Vakare Paolo laukė ne tokia oficiali dalis - kartu su Lietuvos skautijos vadovais jis lankėsi Trakuose.

Šiandien Europos regiono komiteto narys, atsakingas už ryšius su Lietuva, lankysis Kultūros, Švietimo ir mokslo ministerijose, taip pat susitiks su LR Prezidentu Valdu Adamkumi bei Vilniaus meru Artūru Zuoku.
Šiuose susitikimuose bus pristatoma Lietuvos skautijos veikla, pasiekimai, taip pat aptarti ateityje numatomi renginiai bei bendradarbiavimo galimybės.

LS Viešųjų ryšių skyrius