Kas Naujo?

Skautų naujienos

2012-04-20

Skautai Akademikai kviečia į Pilietinių Iniciatyvų dirbtuves!

Sveiki visi sulaukę tikrojo pavasario!:) Saulė šviečia – visur kviečia, tad ir mes, skautai akedemikai, norime Jus pakviesti nenuobodžiauti ir nuostabiai praleisti laiką Pilietinių Iniciatyvų Dirtuvėse, viename iš projekto „Dievui. Tėvynei. Artimui.“ renginių.

     

Sveiki visi sulaukę tikrojo pavasario!:) Saulė šviečia – visur kviečia, tad ir mes, skautai akedemikai, norime Jus pakviesti nenuobodžiauti ir nuostabiai praleisti laiką Pilietinių Iniciatyvų Dirtuvėse, viename iš projekto „Dievui. Tėvynei. Artimui.“ renginių.

      Ką mes čia veiksim? Taigi! Turėsim puikią progą pramankštinti savo protus ir perkratyti turimas žinias stulbinančiame protmūšyje!

Taip pat, turėsime ypatingų svečių, kurie tikrai turi ką pasakyti ir apie ką papasakoti. Pirmasis – menininkas Andrius Ciplijauskas papasakos mums apie savo originalią, realybe tapusią idėją: Kulturos centrą iš jūrinių konteinerių Pilaitėje. Kitas išskirtinis svečias tai radio stoties „Radiocentras“ steigėjas, Roko maršų per Lietuvą bei tarptautinių „Vilnius Jazz“ festivalių organizatorius Gintautas Babravičius pasidalins savo patirtimi ir atsiminimais apie Roko maršus per Lietuvą. Šie festivaliai siejosi su Sąjūdžio ideologija ir atvirai palaikė Lietuvos nepriklausomybės judėjimą, skatino visuomeninį gyvenimą.

     Be viso to turėsime unikalų Workshop‘ą – „Kaip sunaikinti Lietuvą?“, kuris, turbūt, ne vieną iš mūsų privers susimąstyti apie savo Tėvynę ir jos ateitį.

     Ir, po visų linksmybių ir vargų, kalbų ir diskusijų mūsų laukia švediško stalo vaišės.:)

     Vis dar dvejojate? Raginu paskubėti ir pulti registruotis, nes dalyvių skaičius ribotas! P.S. renginys NEMOKAMAS.

      Taigi susitiksime balandžio 28d. 12 vandą Universiteto g.3, VU centriniai rūmuose, Filologijos fakultete.

Pildykite dalyvio anketą nurodytu adresu:

http://www.e-apklausa.lt/apklausa/5678/dalyvavimas-renginyje

 

Dirbtuvės finansuojamos Europos socialinio fondo lėšomis pagal žmogiškųjų išteklių plėtros veiksmų programą. Projektas “Dievui. Tėvynei. Artimui.”, kodas VP1-2.2-ŠMM-10-V-02-015