Kas Naujo?

Skautų naujienos

2005-11-07

"Skautijos leidybos centras" siūlo darbą direktoriui

Lietuvos skautija skelbia konkursą VšĮ "Skautijos leidybos centras" direktoriaus vietai užimti. Jeigu jūs manote, kad atitinkate keliamus reikalavimus ir šis iššūkis yra tai ko jus ieškote kviečiame nedvejoti ir tapti naujuoju VšĮ "Skautijos leidybos centras" direktoriumi.

Reikalavimai kandidatams:
Vadybiniai gebėjimai organizuoti ir paskirstyti darbus;
Gebėjimas generuoti ir įgyvendinti naujas idėjas;
Derybų įgūdžiai;
Darbas kompiuteriu;
Iniciatyvumas, savarankiškumas.

Privalumai:

Patirtis leidybos srityje;
Patirtis projektinėje veikloje(patirtis pritraukiant lėšas iš įvairių fondų NVO veiklai finansuoti).

Darbo pobūdis:

Viešosios įstaigos “Skautijos leidybos centras” darbo organizavimas, Lietuvos skautijos aprūpinimas reikiama skautiška atributika, naujų klientų paieška leidybos srityje, bendravimas su esamais ir naujais klientais.

Mes siūlome:

Lankstų darbo grafiką;
Atlygį priklausantį tiesiogiai nuo jūsų darbo rezultatų;
Darbo aplinką draugiškoje jaunimo organizacijos aplinkoje;
Įvairias tobulinimosi galimybes.

Kandidato gyvenimo aprašymą (CV) ir motyvacinį laišką su trumpa Všį“Skautijos leidybos centro“ veiklos vizija(ne didesne nei 1psl) prašome siųsti iki 2005 m. lapkričio 16 d. info@skautai.lt arba Trakų 18, LT – 44236, Kaunas. Apie tolimesnę atrankos eigą informuosime tik atrinktus kandidatus.