Ką veikti?

Renginiai

World Scout Moot yra vyresnių skautų (tradiciškai vadinamų „Roveriais“) ir kitų jaunų suaugusiųjų skautų renginys, suburiantis iki 5000 žmonių. Renginys suteikia galimybę skautų jaunuoliams susitikti kartu siekiant pagerinti jų, kaip pasaulio piliečių, tarptautinį supratimą.

Kas gali vykti į „World Moot“?
Renginio metu dalyviai turi būti 18-25 metų amžiaus. Jei esate 26 metų ar vyresnis, galite dalyvauti kaip tarptautinės savanorių komandos narys (IST).

Kaip dažnai vyksta „World Moot“?
Moot vyksta kas ketverius metus vis kitoje šalyje, Pirmasis pasaulinis skautų Moot įvyko Šveicarijoje 1931 metais. 2017 metais Islandija surengė „Moot“, o kitas vyks Airijoje 2022 m. Liepos 18–28 d.

Norėtum dalyvauti? Susisiek su užsienio ryšių skyriumi el. paštu international@skautai.lt
Naujausia informacija apie tarptautines galimybes Lietuvos skautijos Užsienio ryšių skyriaus facebook grupėje

Renginio nuoroda