Ką veikti?

Turi daug žinių ir nori jomis pasidalinti? Tuomet šie mokymai yra kaip tik Tau!

Mokymai mokymų vadovams (angl. trainings of trainers) yra apie savo jau turimų įgūdžių tobulinimą, įsigilinimą į skirtingus grupės dinamikos, neformalaus mokymo aspektus. Taip pat tai – erdvė išbandyti ir atrasti savo, kaip mokymų vadovo, identitetą skautiškame kelyje.

Mokymus sudarys dvi dalys: nuotolinis susitikimas ir gyvi mokymai rugsėjo 20-22 d. Mokymų metu dalyviai įgis žinių apie skirtingus mokymosi tipus ir jų panaudojimą, gilins mokymų vedimo kompetencijas, įgis teorinių ir praktinių žinių, kurias galės tiesiogiai pritaikyti Lietuvos skautijoje ir už jos ribų.

Mokymų data: rugsėjo 20-22 dienomis. Prieš tai dar įvyks nuotolinis susitikimas.

Mokymų vieta: Lietuvos skautijos nacionalinė būstinė.

Dalyvauti kviečiame asmenis nuo 21 metų.

Mokymų kaina: Mokymai yra nemokami LS nariams, susimokėjusiems nario mokestį už 2024 m. Užsiregistravę ir neatvykę asmenys, kurie apie neatvykimą nepranešė 24 val. prieš mokymus, privalės sumokėti pilną mokymų kainą (50 eurų) pagal pateiktą sąskaitą faktūrą. Sprendimas priimtas vadovaujantis Vyresniosios skautininkės įsakymu.

Registracijos forma: https://forms.gle/ax1JFxoX87YXaYbR6

Suskubk užsiregistruoti, nes registracija tik iki rugsėjo 8 dienos!

Lauksime tavęs!