Ką veikti?

Renginiai

Lietuvos skautija yra broliai ir sesės, kurie, neskaičiuodami valandų, skiria savo laiką tam, jog galėtumėme kurti gražesnį pasaulį kartu!
Padėkos vakaras yra apie tą mažą paprastą žodelį - AČIŪ! Žodis, kuris susideda tik iš keturių raidžių, tačiau turi didelį svorį. Susitikime visi kartu ir vienas kitam ištarkime „AČIŪ“.
Vieni kitiems dėkosime jau rugsėjo 14 dieną 18:30 Kaune, Perkūno al. 5, Kaunas (Dariaus ir Girėno stadionas, VIP ložė).
Norėdami Jus nustebinti, išlaikysime mažytę paslaptėlę ir neatskleisime programos, tačiau galite net neabejoti, jog bus gera, šilta, jauku bei smagu! Tad vėluoti nerekomenduojame. Padėkos vakarą uždarysime 21:30.
Taip pat šį vakarą paprašysime Jūsų skautiškas uniformas palikti spintose ir vietoje to išsitraukti „black tie“ tipo rūbus bei nepamiršti skautiško kaklaraiščio!
Gaila, tačiau vietų skaičius - ribotas, tad labai prašome Jūsų užsiregistruoti iki rugsėjo 1 dienos: https://forms.gle/H3BGsmfzdQttbokJ9
Ačiū Jums ir iki susitikimo jau rugsėjo 14 dieną!💚
Vadovų padėkos vakaras yra ES programos „Erasmus+“ projekto „ĮsitrAUK ir skautAUK“ veikla.