Ką veikti?

Renginiai

Nors dar varstome miškų duris stovyklose, jau laikas pagalvoti ir apie tai, ką veiksime rudenį - susitikime Vadovų akademijoje.

KADA? Gruodžio 09-11 dienomis.

KUR? Sodyboje VIRINTA, Čiulėnų k., Čiulėnų s., Molėtų r.

KĄ VEIKSIME? Dienomis mokysimės, kalbėsimės, pažinsime ir įgysime naujų patirčių, o vakare šoksime, dainuosime ir pramogausime geriausioje kompanijoje.

KĄ KVIEČIAME? Visus vadovus, nesvarbu nei tavo amžius, nei patirtis, nei laipsnis. O gal dar tik prisijungti į Lietuvos skautijos šeimą  - užsuk, mes laukiame tavęs.

KOKIUS MOKYMUS PLANUOJAME? Organizuosime visus privalomuosius Lietuvos skautijos mokymus, o taip pat gausi galimybę pasimokyti reklamos, žmogiškųjų išteklių pritraukimo, psichologijos pradmenų, projektų rašymo ir dar daug kitų dalykų.

MOKYMŲ KAINA? Lietuvos skautijos nariams - 25 eurai; ne nariams - 37 eurai.
BANKO SĄSKAITA: LT197044090101992975 (SEB bankas) Mokėjimo paskirtyje nurodykite dalyvio vardą ir pavardę.

Susitikime, pasibūkime, tobulėkime.