2005-04-01

NAUJA LIETUVOS SKAUTIJOS NACIONALINĖ BŪSTINĖ

Vakar Lietuvos skautijos vadovus pasiekė puiki žinia dėl naujų patalpų nacionaliniam biurui Vilniaus Europos verlo centre.

Vakar, kovo 31 dieną, ilgai posedžiavusi Vilniaus miesto savivaldybės Taryba patvirtino Lietuvos skautijos prašymą suteikti patalpas nacionaliniam biurui Vilniaus Europos verslo centro 33 aukšte.

Kas atsimenate „Euro(pu)pos-2004“ finalą - tai tas pats pastatas tik dviem aukštais aukščiau.

„Vis dar negaliu tuo patikėti!", - po dalyvavimo vakarykščiame posėdyje šiandien įspūdžiais dalijosi Lietuvos skautijos vyriausia skautininkė Gražina Kačergytė.

Vilniaus miesto savivaldybė šias 170 kv. m patalpas, aprūpintas 3 kompiuteriais, 2 telefono linijomis bei internetiniu ryšiu, suteikia panaudos sutarties pagrindu 99 metų laikotarpiui.

LS Viešųjų ryšių skyrius