2018-10-14

Antro lygio draugininkų mokymai

Skelbiama registracija į antro lygio draugininkų mokymus

Nori tobulėti vadovaudamas draugovėje? Atvažiuok!

KAS: Draugininkų II lygio mokymai

PRELIMINARIOS TEMOS: Komunikacijos ypatumai, amžiaus grupių specifika, dalijimasis patirtimi.

KUR: Lietuvos skautijos nacionalinė būstinė, Trakų g. 18, Kaunas

KADA: Lapkričio 10-11 dienomis

KAM: LS vadovams, jau kažkada dalyvavusiems draugininkų kursuose (pirmame lygyje) ir susimokėjusiems LS nario mokestį už 2018 m.

REGISTRACIJA: norėdami dalyvauti mokymuose užpildykite šią registracijos formą: https://goo.gl/forms/CabT3xIzGwqIKUs72 Vietų kiekis ribotas, tad esant dideliam susidomėjimui pirmenybę teiksime anksčiau užsiregistravusiems ir motyvuočiausiems dalyviams. Mokymų baigimo pažymėjimas išduodamas tik dalyviams, kurie išklausė visus mokymus.

Pastaba: mokymų vertė - 50,00 EUR. Ši suma sumokama tuo atveju, kai yra užsiregistruojama ir neatvykstama į mokymus (žiūrėkite vyr. skautininkės įsakymą, pridėtą prie dokumentų skilties.)

Jei turite klausimų – rašykite: mokymai@skautai.lt

Veikla dalinai remiama įgyvendinant projektą "Augti! Plėstis! Užtikrinti", kuris vykdomas pagal dalinį Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos finansavimą.

Ministerija ir departamentas neatsako už turinyje pateiktos informacijos panaudojimą. Už turinį yra atsakinga Lietuvos skautija