2005-04-08

Kvietimas į Pavasario šventę

[b]Kas? Kur? Kada?[/b]

SKAUTŲ PAVASARIO ŠVENTĖ
GEGUŽĖS 7 d. PRIENUOSE IR NE TIK...

Šventės programa

Iki 10.00 val. – Šventės dalyvių atvykimas ir registracija prie Prienų „Žiburio“ gimnazijos (J. Basanavičiaus g. 1); ėjimas į Laisvės aikštę.
10.30 val. – Iškilminga rikiuotė Laisvės aikštėje; eisena iki Prienų Kristaus apsireiškimo bažnyčios.
11.30 val. – Šv. Mišios Prienų bažnyčioje.
12.30 val. – Piligriminė kelionė į Birštoną (pagal amžiaus grupes); pietūs.
~ 17.00 val. – Uždarymo laužas Birštone.
~ 18.00 val. – Išvykimas namo.

Atmintinė dalyviams

* Atvykę į šventę, susiraskite registracijos postą, pateikę atvykusiųjų sąrašą ir dalyvio mokestį, gausite šventės atributiką.
* Šventės dalyvio mokestis - 5 Lt. (už tai gausite šventės atributiką)
* Nepamirškite skautiškų lazdų, kepurių nuo saulės ir patogios avalynės!
* Kiekvienas piligrimas gaus maisto davinį, bet rekomenduojame turėti savo sumuštinių.

Taip pat vyksta išankstinė preliminari registracija, mums reikia tik dalyvių skaičiaus pagal amžiaus grupes. Informaciją praneškite iki gegužės 1 d. elektroniniu paštu info@skautai.lt arba benita@delfi.lt. Iš anksto žinodami, kuri amžiaus grupė bus didžiausia, galėsime kokybiškiau organizuoti programos įgyvendinimą.

Smulkesnę informaciją Jums suteiks sesė Benita tel. 8 687 26208 arba el.paštu benita@delfi.lt