Gegužė, 2017 m.
P A T K P Š S
View skautai's profile on slideshare

Mėnesio skautai

Nora Matulytė

Labas Broliai ir Sesės! Ryte, maždaug pusę septynių, kai įsijungiau skautatinklį ir pamačiau, kad tapau mėnesio skaute, man net akys ant kaktos iššoko ir tuoj pat visi miegai išlakstė iš to džiaugsmo :). Galbūt jums kyla klausimas kodėl aš taip džiaugiuosi? Ogi todėl, kad skautai - mano gyvenimo varikliukas ir vis nauji pasiekimai verčia žengti tolyn - tobulėti. O jeigu ir tu nori tapti mėnesio skautu, tau tereikia savo ranka daryti skautatinklį dar šiltesnį ir dar labiau malonesnį, t.y. rašyti straipsnius, domėtis įvairiais dalykais ir tiesiog būti aktyviu skautatinkliečiu :)
BUDĖKIT, Broliai ir Sesės!
Vis budinti, sesė Nora. :)

Antanas Mačius

Kažin kaip keistai, nei stengiausi, nei svajojau (pasvajoti mėgstu šiaip). Ir truputėli sarmata - neesmi vertas, turiu mažai gerųjų darbelių pridaręs, turiu mažai patirties skautavime... Dievas mano gyvenyme tikrai krečia išdaigas - pirma apdovanoja, o paskui tik realių darbų reikalauja. Na, o šiaip tai džiaugiuosi nerealiai (siuntinėju nuorodą net nepažįstamiems). Myliu jus visus..... nepatogu prašyti, bet ką dabar - kai turtėsite minutėlę laisvą atsidūsėkite maldoje už mane, kad Dievulis laimintu mano darbelius. Ačiū. BUDĖKITE, nes nežinote nei dienos, nei valandos (Mt 25,13)

Lukas Kornelijus Vaičiakas

Labas broliai ir sesės, jūs net negalit įsivaizduoti, koks malonus jausmas yra būti mėnesio skautu. Kai perskaičiau straipsnį ir pamačiau savo vardą, negalėjau patikėti ir viską skaičiau iš naujo, kad įsitikinčiau. Obe to, šis mėnuo man gražiausias ir aktyviausias, tai aš trykštu džiaugsmu, kad man pavyko būti gruodžio mėnesio skautu. O juo tapti tikrai nėra sunku, tik domėkis tau rūpimais klausimais ir pamatysi kaip tapsi mėnesio skautu.
Apibendrinant noriu palinkėti, kad tau Kalėdų senelis atneštų to ko tu nori, ir kad tavo svajonės išsipildytu su kaupu.
Visada pasiruošęs padėti br. Lukas Kornelijus.

Kipras Čėsna

Sveiki visi broliai ir sesės! Tiesą pasakius visai nesitikėjau tapti mėnesio skautu. Kai skautatinklio naujienose perskaičiau, jog tapau mėnesio skautu net burna "atvėpo" :D Na, o šiaip visiems linkiu kada nors pabuvoti mėnesio skautais. Iš tikrųjų tai nėra taip jau ir sunku. Tereikia kasdien atsidaryti skautatinklį, pasidomėti kas naujo ir kartais patiems pasidalinti žiniomis, gera nuotaika ar dar bet kuo. Na, o pabaigai linkiu visiems visada laikytis aštunto skautų priesako, jo besilaikant jums ir visiems aplink jus bus maloniau ir smagiau. Taigi,  visiems broliams ir sesėms linkiu niekad neprarasti geros nuotaikos, optimizmo, būti aktyviems ir, žinoma, visad budėti!
Su geriausiais linkėjimais, vis budintis br. Kipras

Almantas Vilbikas

Sveiki gyvi, broliukai ir sesutės, esu sužavėtas ir labai džiaugiuosi tapęs mėnesio skautu. Kadangi esu iš prigimties šiektiek blondinas tai pradžioj ne į temą ;] Suvalkiečiai yra neskūpūs, o taupūs vat ;] O jei rimtai tai linkiu visiems ir mažiems ir dideliems siekti savo tiklso: ar diena ar naktis, ar vasara ar žiema, ar audra ar tornadas, tačiau darykit viską iki galo ir nenumeskit nebaigtų darbų ar tiklsų. ;]
Visada budintis br. Almantas ;]