Mėnesio skautai

Lavija Žibutytė

Tikrai niekada nesitikėjau tapti mėnėsio skaute, man tai buvo "misija neįmanoma" :) Maniau, reikia kalnus nuversti, norint ja tapti. Dalintis įspūdžiais su kitais skautais tikrai linksma ir įdomu, juk ir kiti ką nors gali iš to sužinoti. Tikrai dėkoju visiems skautams, o ypač savo draugovei už palaikymą! :)

Tomas Rakovas

Sveiki! Na, tikrai nesijaučiu nusipelnęs mėnesio skauto titulo, nes neparašiau jokio didelio straipsnio, o viso labo įkėliau kelis klausimus pamąstymui. Užtat džiaugiuosi puikiu skautišku prizu - firmine skautai.lt USB atmintine! Už tai labai AČIŪ skautatinklio komandai! Tai labai linkiu ir Jums aktyviau reikštis skautatinklyje! O penktadienio dilemų rubriką dar būtinai tesiu ir kviečiu visus ne tik tyliai pagalvoti apie pateiktas situacijas, bet ir parašyti, ką manote, nes šitaip kartu mąstydami galim surasti geresnių sprendimų. Budėkime ir tarnaukime!

Odeta Jaskutėlytė

Ehei, kaip smagu po nuotykių pilnos dienos grįžus namo pamatyt, kad gavau štai tokį titulą! Vat, esu toks žmogus, kuris negali sedėti vietoje ir būtinai turi KAŽKĄ daryti, ir žinot, galiu Jums kai ką pasakyti - naudokitės galimybėmis. Nesustokit! Visai nesvarbu, kad ne visada šalia yra gerai pažįstamas kompanijonas žygiui. Juk skautai - viena didelė šeima, tad kiekviename skautiškame renginyje tikrai rasit sesę ar brolį, su kuriuo žiauriai malonu bendrauti. Dar vienas dalykas, kurį norėčiau paminėti - dalinkitės įdėjomis! Net ta mintis, kuri atrodo visai kvaila ir sunkiai įgyvendinama, išpildyta su kitų skautų pagalba gali atnešti begalę teigiamų emocijų. Taigi. VEIKIT, VEIKIT, VEIKIT! Gyvenimas per trumpas atidėlioti, bijoti ir tinginiauti (dėl šito.. na taip, kartais visgi reikia)! Ir žinoma.. budėkit! Pat. sk. s. Odeta

Rūta Jurkšaitė

Lakstymas po miškus ir stovyklavimas… Tai be galo būdinga daugeliui skautų, tačiau ne tik tai. Baden Powell'is sakė, kad skautybė - tai kova dėl tobulo ir pilno žmogaus. Remdamasis Šv. Jurgio kova prieš drakoną, jis sukūrė skautų veiklos ir lavinimosi programą, kaip gėrio pergalę prieš blogį.
Skautams priskiriami Šv. Jurgio bruožai - drąsa, tvirtumas ir nesavanaudiškumas, todėl būkime drąsūs liudyti savo tikėjimą, būkime tvirti savo tikėjime, dalinkimės juo ir stenkimės nugalėti blogį gerumu.
Su vasariškais linkėjimais, sesė Rūta

Jubiliejinė stovykla "Gėrio pėdomis..."

Susitikime Jubiliejinėje stovykloje! Daugiau informacijos: www.js2013.lt 

rita baranauskiene

Gegužės 31 dieną gavau laiškelį nuo savo vilkų:
" Čia būtų šalta, jei ne Jūsų širdis.
Čia būtų tamsu, jei ne Jūsų mintis.
Čia būtų liūdna, jei ne Jūsų šypsena,
Skatinanti, girianti, atleidžianti..."
Nežinau, kieno čia žodžiai, bet jie mane sujaudino ir pasidarė labai brangūs. Nes atspindi mano gyvenimą, mano veiklą, mano bendravimą ir bendradarbiavimą su skautais. 
Skautavimas - gyvenimo būdas. Ir jau seniai. Todėl įdomu, kuo kaip gyvena skautai, kas jiems rūpi, kuo kvėpuoja ir kuo aš galiu prisidėti. "Bėgu prisijungti prie www.skautai.lt.

Algė Masiulytė

Sveiki, broliai ir sesės! Pirmą kartą apsilankius skautai.lt man atrodė, kad mėnesio skautu gali tapti tik kalnus nuvertęs. Bet bėgant laikui paaiškėjo, kad viskas daug paprasčiau. Tereikia atrasti didžiuli norą skautauti ir siekti savo skautiškų tikslų! Uždekit savyje neblėstančią skautavimo ugnelę ir nuolat kurstykite ją! Lai visa skautavimo jėga susijungia jubiliejinėje tautinėje stovykloje!

Roman J.

Hey Hey broliai ir sesės! Džiugu dalintis įvairiomis įdomybėmis, bet dar įdomiau jas daryti kartu su savo skiltimi. Linkiu, kad kuo daugiau sesių ir brolių rašytų ir dalintųsi skautatinklyje įvairiomis gudrybėmis, kurias verta žinoti tikram skautui! :)

Karolis Martinaitis

Žiauriai geras jausmas sužinoti, kad esi mėnesio skautas, tačiau pats pats geriausias jausmas, matyti, kad tavo straipsniai skaitomi, komentuojami ir like‘inami. Dėl to visiems palinkėčiau būti aktyviems skautatinklyje, taip pat karts nuo karto brūkštelti kokį straipsnį, jei nedrąsu - rašyti kartu su broliu/sese. O aš labai, labai norėčiau padėkoti sesei Eglei su kuria kartu rašėme. Tikiuosi dar ne karta ką nors kartu sukursim!

Birutė Taraskevičiūtė

Brolis Tomas: - Birute, sveikinu tave tapus mėnesio skaute!! Birutė: - Ką?! Kuo tokia?! 

Štai taip sužinojau naujieną, kad tapau tuo žmogumi, kuris šį kartą nominuojamas mėnesio skauto  titulu skautatinklyje. Netikėta. Labai netikėta. Bet negaliu slėpti – malonu. Tik nežinau, ką tokio ypatingo būsiu padariusi...Atsakomasis straipsnis – tai tik mažas žingsnelis norint diskutuoti viešojoje erdvėje. Ne tik komentuoti, bet kiek labiau struktūruotai reaguoti ir dalintis savo mintimis. Kitaip tariant, kalbėtis.

 Sveikinu Jus visus vasario mėnesio, kupino daug skautiškos dvasios, susimąstymo, kylančios saulės, kurią pasitiksime su broliais ir sesėmis, meilės ir svarbos, proga!

Eglė Šidlauskaitė

EI, TĖVAII, ŽIŪRĖK - AŠ MĖNESIO SKAUTĖĖ! Geras, tikrai nemaniau, kad toks fainas jausmas pabūvot ir šioje skautatinklio skiltyje. Ypač, kai atsidurti čia padeda skautai iš 20 skirtingų pasaulio šalių. O prie viso to dar ir pasveikinti visus su naujaisiais galima. Ta proga, šįmet visiems linkiu iškišti nosį iš savo draugovės, tunto, krašto ar net organizacijos ir apsižvalgyti ką veikia skautai aplink. Įdomių dalykų ten galima rasti!

Mantas Sideravičius

Sveiki, skautai.
Nekukliai prisipažinsiu, kad ilgas spalio savaites nujaučiau, kad teks kažką parašyti šiai skilčiai šioje vietoje. Ko nesitikėjau, tai kad reikės gerai atkasti užsienių kalbos žinias ir versti savo straipsnį į anglų kalbą. Eilinį sykį įsitikinau, kad būdamas skautu, esu neįsivaizduojamai didelės šeimos nariu, o ir klausimai bei problemos visur tik tos pačios. Todėl visiems linkiu, kad tu klausimų kiltų kuo daugiau, nes jie verčia eiti tolyn ne tik jus, bet ir tą visą didelę šeimą (tad naudojuosi proga ir klausiu, kad gal vis tik tu dar nežinai, ar pavyks sudalyvauti Jubiliejinėje stovykloje? :)) Na, o Skautatinkliui linkiu, kad kuo daugiau tokių klausimų atsirastų čia.

Gabija Kubiliūtė

Sveiki skautai! 
Tikrai netikėta naujiena dėl šio titulo :) Ką gi, galiu tik pažadėti, kad aktyvumas vienu straipsniu nesibaigs ( vieną kartą parašius negali sustot). O ir labai didelis ačiū visiems diskutavusiems, reiškusiems savo nuomonę, pagyrimus ir kritiką, nes tik taip yra randami tinkamiausi atsakymai į klausimus! Taigi, nebijokit klausti, rašyti, reikšti savo nuomonę - skautatinklis, kaip pati įsitikinau, yra pati saugiausia aplinka tam įgyvendinti :)

Tomas Broga

Sveiki,

Tapimas mėnesio skautu buvo pakankamai netikėta naujiena, nors ir mačiau, kad vyksta rinkimai. Ačiū, kad įvertinot! Visada stengiuos vadovautis principu: imk ir daryk!  Ir visai nesvarbu kokios tai apimties darbelis. O ypač, kai supa toks bendraminčių būrys!:) Ačiū visiems, kam rūpi ir kas prisideda prie mūsų visų judėjimo plėtros ir puoselėjimo!

Budėkim!

Fausta Roznytė

Sveiki , broliai ir sesės!
Nė nežinau kaip apibūdinti jausmą tapus mėnesio skaute nors prisipažinsiu, jog visuomet norėjau ja tapti ir štai, šiandien viena iš svajonių išsipildė, bet ką čia apie mane. Noriu visiems palinkėti sėkmės, niekuomet nepasiduoti ir atsiminti „Kur yra noras – ten yra kelias“ - Baden Powell
Visuomet pasiruošusi s. Fausta

Nakvišų skiltis

Praėjusio mėnesio nuopelnai ir šaunumas niekaip nesutelpa vienam žmogui. Tad skelbiame mėnesio auksinį aštuonetą: Eglę, Ugnių, Kristiną, Kęstutį, Virginiją, Liną, Rasą ir Rūtą. Šie broliai ir sesės pusę metų aktyviai dirbo pritraukinėdami naujus vadovus. O po pirmųjų akademijų būtent jie visiems 200 šviežių galvų padės integruotis į skautiškus vienetus. Hip valio!

Vaiva Jusk

Sveiki! Labai džiaugiuosi, kad buvau išrinkta mėnesio skaute. Toks įvertinimas man labai svarbus- ne vien dėl to, kad esu "pripažinta" tarp 2000 narių šį menesį, bet ir dėl to, kad panašu, jog mano rašinius kažkas pastebi ir skaito :) 

Giedrė Pleskienė (Zurbaitė)

Dabar toks metas, kai noriu visiems šypsotis ir dėkoti. Ačiū vyresniems, kad užaugino ir nesibodi vis dar pakišti petį nuovargio akimirką. Ačiū tiems, su kuriais kartu ėjome ir einame skautišku keliu, nes gera priklausyti šitai šeimai. Ačiū jaunesniems, kad neleidžia atsipalaiduoti. Iki gyvų susitikimų! :)