Mėnesio skautai

Filantropas Dabrila

Šaunus ir aktyvus skautas vytis.

Liepsnelių skiltis

Be galo džiaugamės tapusios mėnesio skautėmis! Ir toliau dalinsime šypsenas aplink! Gražių švenčių.

Barbora Drąsutytė

Hip valio sesei Barborai, kovo mėnesį besidalinusiai su mumis daugybe svarbių ir įdomių naujienų!

Pavel M.

Hip valio broliui Pavelui, vasario mėnesį pasirūpinusiam mūsų visų skautišku apsiskaitymu! Pavelai, perduok savo mėnesio skauto žinutę sesei Akvilei.

Remigijus Pozniakovas

Sveiki broliai ir sesės,
Kai pamačiau savo nuotrauką rubrikoje "Mėnesio skautas", net kelis kartus perkroviau puslapį tikėdamasis, kad ta puslapio klaida išnyks... Nuoširdžiai sakau, netikėjau ir dabar dar netikiu, kad aš vos prieš metus su trupučiu pradėjęs skautauti tapau Mėnesio skautu. Užpildydamas formą dalyvavimui realybės šou Specialistas, turėjau vieną norą, kad kuo daugiau skautų sužinotų, kad atsiranda nauja, itin patraukli, specialybė - Žvejys. Mano noras išsipildė su kaupu... Apie ją sužinojo tikrai daug skautų. Dabar lieka tik sulaukti specialybės aprašo patvirtinimo, emblemų ir ... Tikiu, kad ši specialybė taps populiari. Ačiū visiems :)

Ugnė Skorupskaitė


Prieš daug metų atėjau į būrelį pavadinimu "skautai", o šiandien tai toli gražu nebe būrelis. Skautai, tai mano draugai, mano vasaros, gražiausios mano gyvenimo akimirkos. Skautavimas man yra gyvenimo būdas. Ačiū, kad esate su manimi.

Nakvišų skiltis

Hip valio šaunioms ir aktyvioms sesėms Nakvišoms, pasiryžusioms išmokyti mus LS himno! 

Karolis Žemaitis

Wuhu! Brolis Karolis Žemaitis 37-oje LiJOT Asamblėjoje buvo išrinktas metų jaunimo ambasadoriumi. Sveikinimai!

Nakvišų skiltis

Kartais išties reikia drąsos, kad savo žiniomis viešai dalintumeisi su kitais... Ir jie išdrįso! Hip-valio realybės šou SPECIALISTAS dalyviams, o jų nuotykius sekite skautai.lt bei LS Facebook.

Fausta Roznytė

Sveiki! Niekada nemaniau, kad galėčiau antrą kartą tapti mėnesio skaute, o tai dar labiau įkvepia nesustoti ir veikti. Juolab, kad tai įvyko per 10 Skautatinklio gimtadienį! Pūkuotukas sakė: „Kai neturi ką veikti, veikti vis tiek ką nors reikia.“ Todėl priimkite iššūkius, įprasminkite kiekvieną idėją ir nepamirškite bent vieną vakarą tyliai, prie arbatos puodelio, apie tai pasvajoti... Iki susitikimo!

Lukas Kornelijus Vaičiakas

Sveiki! Labai džiugu antrą kartą pamatyti savo vardą garbingiausioje skautai.lt puslapio vietoje. Mėnesio skautu tapau labai svarbiu metu - vasarą! Tai sėdėkime mažiau prie kompiuterio ir lėkime su draugais į mišką! Tikiuosi per vasarą susitikti su Jumis! Linkėjimai iš Rietavo, brolis L.K. Vaičiakas

Nakvišų skiltis

Tai - broliai ir sesės, kasdien dirbantys tam, kad LS pagaliau turėtų puikią ir funkcionuojančią specialybių sistemą! Dėkojame Simonai, Dovilei, Dariui, Mantui ir Tomui, o jūs galite į juos visą laiką kreiptis visais specialybių sistemos klausimais!

Darius Laurinavičius

Sužinojus, kad tapau mėnesio skautu apėmė dvejopas jausmas. Iš vienos pusės, aišku, smagu, kai tave pagiria , iš kitos - jaučiuosi kaip peraugęs pauglys įsibrovęs į vaikų žaidimo aikštelę ir atėmęs saldainį iš ten žaidžiančių vaikų... Juk tie apdovanojimai daugiau skirti mūsų jaunesniems broliams ir sesėms paskatinti, ar ne?
Rašiau iš savanaudiškų paskatų - nebesutalpinau savyje to nerimo, kuris buvo apėmęs dėl įvykių Ukrainoje. Pasidalinus - lengviau... Ir smagu , kad buvau išgirstas, žinutės sulaukė komentarų. Va jei dar mokymų skyrius išgirstų pasiūlymą (išsakytą komentaruose) kartu su KAM organizuoti pilietinės gynybos mokymus skautų vadovams, o tie vadovai juose gausiai sudalyvautų gal net nebebūtų gėda dėl to "atimto saldainio" :)

Austėja Kuršvietytė

Žmogus be tėvynės – tai smiltelė, pasmerkta laiko ir erdvės atsitiktinumų savivalei, būkime pilietiški!

Gabrielius Zaveckas

Juokinga. Įsijungi skautatinklį ir matai tokius dalykus. Tikrai nesijaučiu padaręs kažką ypatingo: juk nei nuogas per dilgėles prabėgau, nei į frontą savo noru išėjau. Vis dėl to, smagu, kai gauni progą kažko palinkėti visai Skautijai, tad norėčiau palinkėti džiaugsmo, skausmo ir patirties - to, kas gyvenimą daro gyvenimu :)

Lina Rinkauskaitė

Sveiki sesės ir broliai! Išmušus laikrodžio rodyklei 12 ir besibaigiant fejerverkų fiestai įsijungiau skautatinklį "Ir...Pradedam!" perskaičius straipsnį pamačiau, kad Naujus Metus pradėjau džiaugsminga naujiena tapau sausio mėn. skaute. Kaip pasakytų lordas Baden Powelis "Būk pasiruošęs(usi) užimti vietą, kurią pareiga įsakys", "Būk laiminga(s), nes laimė priartina prie Dievo". "Lavink savo protą padaryti bent vieną gerą darbą per dieną". Aš tą ir stengiuosi daryti. Ačiū, mielieji skautai, kad esate. Nes su Jumis kartu, lengva tai daryti. 

Barbora Drąsutytė

Dabar toks metas, kai pasaulis susigūžia į mažą kumštuką ir nurimsta, belaukdamas Saulės grąžos. Norisi palinkėti, kad susibūrę šitame laukime atsigręžtume vienas į kitą. Nes iš atidaus įsiklausymo ir iš vienintelio žodžio gali gimti dideli dalykai. Jaukaus gruodžio!