2012-03-16

MES tave aprengsim!

Artėja vasara, reikia atnaujinti garderobą :)

Artėja vasara, reikia atnaujinti garderobą :) Žinau, kad šitas dalykas tave neramina.

Mes galime tau padėti, bet gi pats/ pati puikiai supranti, kad ne viskas taip paprasta.

Ką tau reikia padaryti?

1. Įjunk savo kompą (galvą- suprask ;)).
  2. Sugalvok idėją, kaip apie skautus galėtum pranešti savo miesto žmonėms (būtų šaunu, jei apie skautus sužinotų 50 ar daugiau žmonių kartu. Svarbu, kad tai būtų pilietiškumo akcija- taip, kaip tokią suprastum).
  3. Papasakok ją mums. Nors kokiems čia mums - tiesiai sesei Vaivai: vaiva@skautai.lt
  4. Įgyvendink ją su savo skiltimi, draugove, o gal ir visu kraštu (tai bus puiki tavo pilietinė iniciatyva!).
  5. Parašyk pastraipą apie savo įgyvendintą akciją į skautatinklų, gauk dovanų  ne tik tu, bet ir visa tavo skiltis ir būsite pasiruošę vasarai!
  6. O jei sujungsi dvi akcijas į vieną, naudos turėsi dvigubai!

Smagiausias dalykas čia, kad labiausiai pašėlusios idėjos mums ypatingai patinka :).

Akcijomis sieksime paskleisti gerą žinią apie mūsų veiklą ir vertybes.

Jei trūksta idėjų, spausk čia

Pirmasis akcijos etapas vyksta iki balandžio 20d.

Na, kai gerai pagalvoji, gal ir paprasčiau, nei iš pradžių atrodė.