2012-03-28

Baltarusijos skautai kviečia į stovyklą!

Nacionalinė Baltarusijos skautų organizaciją kviečia Lietuvos skautus į dalyvauti projekte «Молодежь_Activity.by”

Baltarusijos skautai kviečia į stovyklą!

Nacionalinė Baltarusijos skautų organizaciją kviečia Lietuvos skautus į dalyvauti projekte  «Молодежь_Activity.by”

Pagrindinė projekto veikla – tarptautinė skautų stovykla Baltarusijoje, kurioje kviečiami dalyvauti skautai iš Lenkijos, Ukrainos, Moldovos iš Lietuvos.

Stovyklos tema: „Pasaulio jaunimas: bendravimas ir kūryba vardan ateities“

Kada: 2012 m. liepos 9-17 d.

Kur: šalia Stolbcy miesto, ant Nemuno kranto, Baltarusijoje.

Kaina: 60 JAV dolerių (apie 150 Lt).

Į kainą įskaičiuotos maitinimo ir programos išlaidos stovyklos metu.

Papildomai kainuos Baltarusijos viza, kelionė iki stovyklos ir kelionės draudimas (Viso papildomai apie 250 Lt)

Vietų skaičius ribotas!

Kviečiami dalyvauti iki 10 Lietuvos atstovų – viena skautų skiltis (10-17 m. amžiaus) ir du lydintys vadovai.

Norinčius atstovauti Lietuvai šioje skautų stovykloje kviečiame registruotis el.paštu international@skautai.lt iki 2012 m. balandžio 1 d.

Kilus klausimams – rašykite tuo pačiu adresu arba skambinkite sesei Beatričei telefonu 8 614 81316.

LS Užsienio ryšių skyriaus informacija