Klaipėdos krašto olimpiada

Armandas Vabalas | 2012-03-12

Sveiki, Broliai ir Sesės!

Esate vikrūs? Stiprūs? Išradingi? Užsimerkę galėtumėte surišti bet kokį mazgą, žinote, kaip suteikti pirmąją pagalbą, esate drąsūs bei pasiruošę viskam? Šis skelbimas būtent Jums! Kviečiame su savo skiltimi atvykti į Klaipėdos krašto olimpiadą, kuri vyks balandžio 21 dieną, Salantų gimnazijoje, ir išbandyti savo jėgas! Jūsų laukia:

• rikiuotės konkursas: su skiltimi turėsite progą parodyti, kaip šauniai žygiuojate, tiksliai atliekate visas komandas ir įrodyti, jog čia esate nepralenkiami;
  • skautamokslio, išradingumo estafetė: skiltis turės įveikti kliūčių ruožą, kurį sudarys įvairiausios užduotys, susijusios su skautamoksliu, pirmąja med. pagalba, taip pat bus patikrintas skautų vikrumas bei sumanumas;
  • skautų istorijos viktorina: laviname ne tik kūną, bet ir protą, tad skiltis turės galimybę parodyti, jog puikiai išmano skautų istoriją;
  • individualios rungtys: broliai galės parodyti sesėms, kokie jie šaunūs ir stiprūs, o sesės jiems, kad nė už ką nenusileis!

Daugiau informacijos apie konkurso nuostatus rasite šiame priede. Patariama perskaityti iki galo.

Dėmesio! Registracija vyksta iki 2012-04-15. Dalyvių skaičius ribotas.

Registracija: mnementas@gmail.com

Kaina: 3lt (+1lt, jeigu nesi susimokėjęs nario mokesčio)

Vieta: Salantų gimnazija, Taikos 4. Salantai, Kretingos r.

Atvykimas ir registracija: 9:00h - 9:30h

Pradžia: 10:00h

Išvykstame: ~19:00h

Daugiau informacijos: mnementas@gmail.com arba tel.:864394616 (br. Armandas)