Skautatinklio naujienos, vasario 27 d.

Jorė A. | 2012-02-27

Po savaitgalio Kaune su Tarybos posėdžiu, suvažiavimu ir vyr. sk. konferencija, minčių galvoje milijonai, bet labai maža jų dalis yra tinkamos pirmadieniniam įrašui skautatinklyje. Maždaug nulis.

Noriu priminti, kad vasaris jau tuoj pat baigsis, o mėnesio iššūkyje kol kas dalyvauja tik Marijampolė ir Panevėžys. O kaip kiti? Kaip minėjot vasario 16? Ką jums reiškia pilietiškumas ir Tėvynės meilė?

Kovo mėnesio iššūkis – skautiška recenzija. Perskaityk skautišką knygą ar skautišką filmą, tinka straipsniai ir kitokios įdomybės, o tada papasakok apie tai visiems skautatinkliečiams.

Turiu kelias rekomendacijas knygoms:

1. R. Kiplingo „Kimo nuotykiai“
  2. R. Spalio „Gatvės berniuko nuotykiai“
  3. Seton - Tompsono „Mažieji laukinukai“
  4. R. Kiplingo „Džiunglių knyga“
  5. Roberto Baden – Powellio „Rovering to succes“ (labiau tiems, kam jau senai sukako 16)

Filmų rekomendacijų galit rasti „Kino skautams“ projekte.

Recenzijos forma visiškai laisva. Girdėjau, kad mokyklose ne visada leidžia rašyti savo nuomonę, šiuo atveju sava nuomonė yra net labai pageidautina.

Trumpai tiek,

Jorė