"AČIŪ"

Karolina Alminaitė | 2011-12-22

Šiuo metu vis labiau užsikrėčiu Kalėdinės nuotaikos virusu, o kartu su juo aplankė ir komplikacija – skautatinklio iššūkis „AČIŪ“ (čia gerają prasme). Išsiaiškinau, kad gydymas paprastas – tiesiog reikia parašyti tą žodelį „AČIŪ“, bet ne paprastą, o labai nuoširdų ir tikrą.

Taigi pradžiai MILIJONAS AČIŪ visiems vilkiukams už tuos „kodėl?“ žodeliu prasidedančius klausimus (kurie neretai priverčia pačią gerai pasukti galvelę ir pamąstyti, kaip į juos atsakyti) ir visas kitas įvairenybes, kurios kyla jų galvelėse!

AČIŪ vadovei Almai Liutkienei – Ji buvo tas žmogus, kuris man, tuo metu mažai spirgei, paukštytei, stovyklose buvo viskas: mama, tėtis, draugas, vadovas. Taip pat AČIŪ už visus paskatinimus ir pabarimus, už visus pasakymus, kur darau klaidas ir visus postūmus kopti laipteliais aukštyn, už tai, kad visada galiu kreiptis ir jei tik galės padės.

AČIŪ broliams vyčiams Vytautui Bajorui ir Titui Abramavičiui, nes kai buvau vilkiukė jie buvo tie skautai, kurių pavyzdžiu norėjau sekti. Jų veikla pasėjo jausmą „kokia „belekokia“ faina galiu būti, kai būsiu didelė!“ :D

Skautuose gyvenu jau daug metų ir po tiek metų radau savo skautišką mama Eglę Budrytę, kuri gerai „užpipirina“ kai pamato ar išgirsta tai, ko geriau nematyti ir negirdėti :D Ir pamoko kaip elgtis, ką daryti tam tikrose situacijose, kurios vėliau labai praverčia gyvenime. – už visa tai laaabai didelis AČIŪ.

Skambus AČIŪ Birutei U. už tai, kad Ji turbūt sulaukia daugiausiai klausimų prasidedančių žodeliu „kodėl?“. Atrodo užaugau (nebe vilkiukė), bet vėl tas etapas, kai kyla begalės klausimų, o iš Jos visada sulaukiu atsakymo : )

AČIŪ vadovei Vilmai Balandienei už tą nepakartojamą ramybę, kuri aplanko mane su Ja susitikus, kad ir kokie reti ir trumpi tie susitikimai.

AČIŪ Prienų „Šilo“ draugovei, nes tai vieta, kurioje užaugau, dėl kurios mano vasaros tapo pačios geriausios ir įsimintiniausios.

AČIŪ Marijampolės krašto vyr. skaučių „Mildos“ draugovei už galimybes kilti aukštyn.

AČIŪ sesėms Simonai Kurtinaitytei, Gabrielei Motiejauskaitei, Aistei Liknickaitei, Miglei Budžiulytei, broliams Kęstučiui Zabuliui, Konstantinui Balandai, nes jie ne tik stovyklų draugai, bet ir gyvenimo. AČIŪ Jiems už tas gražias akimirkas, kurios teikė džiaugsmą, ramybę, kėlė šypseną ir skambų juoką, kurie išklauso ir pataria.

Su Migle Budžiulyte ir Kęstučiu Zabuliu

Su Konstantinu Balanda

Su Gabriele Motiejauskaite

Su Aiste Liknickaite ir Simona Kurtinaityte

AČIŪ sakau ir visiems kitiems sesėms ir broliams! :)

Bet visų SVARBIAUSIAS AČIŪ tai Mamai ir Tėčiui, nes jei ne Jie tai nei manęs būtų pasaulyje, nei skautuose. Nes jei ne Jų man suteiktos galimybės skautauti ir dalyvauti skautiškuose renginiuose, stovyklose – neturėčiau savo nuostabios skautiškos šeimos.

Ir tiesiog nuoširdus AČIŪ Lordui Baden Powell‘iui.

Karolina Alminaitė | 2011-12-22