2011-12-13

Atvirkštadienis - neeilinė patirtis vadovams iš visos Lietuvos!

Atvirkštadienis - Sausio 7-8 dienomis Višakio Rūdoje vadovams iš visos Lietuvos.

Ei, šaunusis vadove!

Manai, kad vadovai vien tik „gamina“ programą?  Jau spėjai apsiprasti su vadovo dalia?

O galbūt yra atvirkščiai? Galbūt norėtum ir vėl pasijusti dalyviu, kaip senais gerais laikais?

Jei taip, mes – Patyrę skautai, iš  visos  Lietuvos, organizuojam stovyklą  Tau!

Stebuklingu metu, kai visa tvarka apsivers aukštyn kojom, turėsi išskirtinę progą sudalyvauti ypatingoje stovykloje, kur būsi stovyklos dalyvis, kaip kadaise.

Susidomėjai? Į šią neeilinę dviejų dienų stovyklą kviečiami vadovai iš visų Lietuvos kampelių (taip pat ir patyrę skautai, planuojantys pradėti vadovauti). Jei esi pakankamai drąsus vėl pasijusti dalyvio kailyje, diena, kai viskas bus atvirkščiai, jau ne už kalnų!

Kas?  „Atvirkštadienis“ !

Kur? Višakio Rūdoje.

Kada?  Sausio 7 – 8 dienomis.

Registracija bei daugiau informacijos adresu: dzustyte@gmail.com. Registruodamasis nurodyk vardą, pavardę, amžių, vienetą ir telefono numerį.  Registracija vyksta iki GRUODŽIO 31d.

Su džiaugsmu, I-oji Plieno žiedo divizija.