Liko 8 dienos!

Senas Skautatinklis | 2011-08-23
Kas tas mėnesio skautas?

Mėnesio skautas - viena iš būsimo skautatinklio naujovių. Tai titulas, suteikiamas pačiam aktyviausiam, kokybiškiausius straipsnius rašiusiam, nuotraukas kėlusiam ir kitaip visus džiuginusiam broliui ar sesei! Be įvairių virtualių paskatinimų mėnesio skautas kaskart gaus ir labai realių prizų, tad pasistengti tikrai verta!

Kaip juo tapti?

- Nusifotografuoti tema „Skubu prie internetinio skautiško laužo“ ;
- Parašyti straipsnį viena iš pasirinktų temų:
a. Mano skautiškos vasaros įspūdžiai
b. Mano mylimiausias vadovas arba skautamokslio patarimai arba Jei būčiau vyr. skautininkas...
c. Laisva tema
- Rašant ir fotografuojant nepamiršti originalumo, kūrybiškumo, lietuvių kalbos vingrybių, skautiškumo ir t.t.

Visus darbus sudėjus į vieną failą, siųsti sesei Laimai adresu press@skautai.lt iki rugsėjo 1 d.

Pirmąjį mėnesio skautą išrinks kompetentinga testuotojų komisija, o prizą jau ruošia Lietuvos skautijos vyriausiasis skautininkas.

Skautatinklio komanda

Susijusios naujienos
Liko 9 dienos
Liko 10 dienų
Užuomina
Dar viena užuomina
Ir dar viena!
Sentimentali akcija, kurioje būtina sudalyvauti!
Senas Skautatinklis | 2011-08-23