Švęskim Pasaulinę vandens dieną skautiškai!

Senas Skautatinklis | 2011-03-21
Penki dalykai, kuriuos gali nuveikti tikras skautas vandens dienos proga:

1. Paskambinti visiems pažįstamiems jūrų skautams ir perduoti jiems linkėjimų. Jeigu dar nepažįsti nė vieno - būtinai susipažink!

2. Trims draugams papasakoti iš kur atsiranda vanduo.

3. Su skiltimi surengti Vandens Ragavimo Ceremoniją. Protingi straipsniai sako, kad net 80% žmogaus organizmo sudaro vanduo. O ar žinojai, kad jis būtinas ne tik medžiagų apykaitai, maisto įsisavinimui, bet netgi geram smegenų funkcionavimui?

4. Išmokyti penkis draugus teisingai plauti rankas. Vanduo - svarbi higienos dalis. Švariai nuplautos rankos užkerta kelią virusų ir bakterijų patekimui į organizmą. Ar žinai, kad plaunant rankas muilą reikia labai gerai įtrinti net į tarpupirščius, o tai daryti patartina ne mažiau nei 20 s?

5. Išmokti pasigaminti vandens filtrą. Kiekvienas tikras skautas žino, kaip pasigaminti vandens filtrą. Šiuo dalinasi Europos skautai.

Keliu už jus vandens stiklinę!
Senas Skautatinklis | 2011-03-21