Žiemos „Skautų aidas"

Senas Skautatinklis | 2011-02-01
Mums vis dar labai trūksta brolių ir sesių, kurie galėtų pasidalinti savo skautamokslio žiniomis ir ruošti straipsnius, kurie padėtų „Skautų aido" skaitytojams išmokti naujų gudrybių, sustiprinti savo skautiškus įgūdžius ir sužibėti sueigų metu. Turi idėjų ir nebijai jomis pasidalinti? Prisijunk prie „Skautų aido" straipsnių autorių būrio. Juk tai puikus būdas padaryti didelį gerąjį darbelį :)

Pavasario numeriui straipsniai renkami iki vasario 15 dienos. Dar yra laiko, tad tikrai spėsi nupūsti dulkes nuo rašomosios mašinėlės ir paruošti kokį smagų bei įdomų straipsnelį!

Visais reikalais, taip pat norint gauti „Skautų aidą" tiesiai į savo el. p . dėžutę, rašykite laiškus į skautu.aidas@gmail.com

Malonaus skaitymo! (Arba siųskis iš prisegtuko žemiau)

„Skautų aido" redakcija
Senas Skautatinklis | 2011-02-01