PATS PATS

Senas Skautatinklis | 2010-12-20
1. Mama/tėtis – rūpestingas, dėmesingas, švelnus kaip tikra mama ar tėtis;
2. Šmaikštuolis(-ė) – tas, šalia kurio būnant, ašaros trykšta upeliais, o juokas nenustoja skambėti;
3. Freken Bok – griežta, rimta, tačiau širdyje mylinti ne ką mažiau nei kiti vadovai;
4. Zuikis (-ė) drąsuolis(-ė) – nieko nebijantis ir visada eina pirmas, kad apgintų visus nuo galimų pavojų;
5. Seklys morka – nuo jo nieko nenuslėpsi, viską pamato, viską sužino..
6. Ka – išmintingas ir sumanus skautas;
7. Bagira – gudri bei apsukri laputė;
8. Katinas Leopoldas – visų draugas, niekada nepykstantis, niekada neliūdintis, visada geras, mielas ir didžiadvasis kaip Balu.
9. Akela – labai patyręs ir patikimas skautas.
10. Skautiškas Piteris Penas – amžinas vaikas!

Jei jūsų vadovas puikiai atitinka kažkurią nominaciją – kuo greičiau atsiūskite mums (el.paštu info@skautai.lt) informaciją apie jį:

1. Sesės/brolio vardas, pavardė.
2. Nominanto vienetas.
3. Kodėl/už ką ją/jį siūlote (min. 4–5 sakiniai)
4. Nominanto nuotrauka.

Nominantus siūlyti gali visi Lietuvos skautijos nariai – nesvarbu, kokio amžiaus esi ir kokias pareigas [ne]užimi, iki sausio 15 d.

*Nominantas – tai ne tik draugininko pavaduotojas, draugininkas, tuntininko pavaduotojas, tuntininkas, krašto seniūno pavaduotojas, krašto seniūnas, bet ir kiekvienas Lietuvos skautijos narys, kuriam suėję 18 metų.

Rezultatus paskelbsime ir vadovus pagerbsime Nacionalinio dainų konkurso metu.

Daugiau informacijos:
El. paštas info@skautai.lt