Skautatinkliui – penkeri!

Senas Skautatinklis | 2009-08-31
Antrasis laiškas buvo įdomesnis. Jame – kažkokio patiekalo receptas. Iš pirmų eilučių panašu, kad gardaus!

Nepakako laiko receptui perskaityti. Pašto dėžutės jau mirksėjo nuo naujų laiškų.

Galų gale atėjo ir paskutinysis:

Po šio laiško viskas paaiškėjo: anonimas nekantraudamas laukia skautai.lt atnaujinimo. Išties, juk skautatinklis taip senai neatnaujinamas!..

Be to, rugsėjo 1-oji, kaip mums priminė slaptasis laiškasiuntys, yra ne tik Mokslo ir žinių diena, bet ir penktasis skautatinklio gimtadienis!

Geriausia dovana, kurią galite įteikti skautatinkliui, yra pagal mūsų gautą receptą iškeptas tortas.

Antra geriausia dovana yra kiekvieno Jūsų trys norai, susiję su skautatinklio atnaujinimu.

Pagalvokite, kokių atnaujinimų norėtume? Kas skautatinklį paverstų patogesniu ir patrauklesniu? Kokių funkcijų jam trūksta labiausiai?

Kiekvieno Jūsų trys norai gali tapti lemtingais: šiuo metu kaip tik vyksta skautai.lt atnaujinimo darbai, tad gal vieną dieną išvysite juos išpildytus?! Palikite savo norus komentaruose po šia naujiena – jie visi bus atidžiai peržiūrėti.

Su gimtadieniu, skautatinkli!
Senas Skautatinklis | 2009-08-31