Skautukas – per visą ekraną!

Senas Skautatinklis | 2009-08-14
---------------------------------------------------------

Gal jau kažkur matei šį skautuką? Metas susipažinti iš arčiau! Tai Raselas – animacinio filmuko „Aukštyn“ („Up“) herojus.„Įgyvendinti savo svajones niekada ne per vėlu!“ – skelbia filmuko kūrėjai.

Karlas Fredriksenas visą gyvenimą pardavinėjo balionus. Žinoma, toks užsiėmimas suaugusiųjų nelaikomas rimtu darbu, tad ir į Karlą niekas rimtai nežiūrėjo. 78-erių metų sulaukęs senukas visą gyvenimą turėjo vieną didžiulę svajonę. Tačiau niekuomet nedrįso bent pabandyti jos įgyvendinti. Karlas svajojo apie tai, kad pripūs daugybę balionų ir išskris pasižvalgyti į Pietų Amerikos laukinę gamtą.

Vieną gražią dieną senukas pagaliau ryžosi. Ir ėmė pūsti balionus. Pūtė pūtė ir pagaliau pripūtė tūkstančius spalvotų balionų, kurie atplėšė jo namelį nuo žemės ir lėtai, bet užtikrintai pakėlė į orą. Kaip visada orus ir susikaupęs Karlas nustatė kursą į Pietų Ameriką ir pasirengė didžiausiam savo gyvenimo nuotykiui.

Tačiau jis net baisiausiame košmare neįsivaizdavo, kad netrukus į jo duris (beje, kabančias kelių kilometrų aukštyje) pasibels ne kas kitas, o skautukas Raselas...


Tai pirmasis kino istorijoje animacinis filmas, atidaręs vieną iš labiausiai presitižinių pasaulyje – Kanų – kino festivalį (2009 m. gegužės 13 d.). Šią smagią „Disney“ ir „Pixar“ studijų sukurtą animacinę 3D juostą lietuviškai įgarsino Rimgaudas Karvelis, Jonas Minelga, Liza Povilaitis, Jonas Braškys, Kestutis Jakštas, Evaldas Jaras, Giedrius Arbačiauskas, Saulius Prūsaitis, Rimantė Valiukaitė, Petras Steponavičius.

Oficiali svetainė: www.disney.com/up

Premjera Lietuvoje: 2009 m. rugpjūčio 21 d.

EIME VISI DRAUGE! Rugsėjo mėnesį į vieną iš anksto paskelbtą seansą Vilniaus, Kauno, Panevėžio ir Šiaulių „Forum Cinemas“ kinoteatruose skautai galės įsigyti bilietą su nuolaida.

Laukite daugiau informacijos!

Senas Skautatinklis | 2009-08-14