Keičiasi Lietuvos skautijos infobiuletenio formatas

Senas Skautatinklis | 2009-02-04
Ar esate kada nors susimąstę, kiek Jūsų gaunamiems infobiuleteniams sunaudojama spausdintuvų rašalo?

Ar susimąstėte, kiek nukertama medžių vien tam, kad jūs gautumėte naujausią informaciją apie organizacijos įvykius?

Ar pagalvojote, kiek laiko užimdavo infobiuletenių dėliojimas į vokus? Kiek kitų darbų buvo galima per tą laiką nuveikti!

Ar paštininkas visada rasdavo kelią į Jūsų namus? Galbūt yra tekę gauti smarkiai pavėlavusį infobiuletenį, arba iš viso jo nesulaukti?

Nuo šiol visi tai - praeitis!

Elektroninį informacinį Lietuvos skautijos biuletenį gali gauti visi organizacijos vadovai ir nariai, turintys 18 metų.

Ką daryti, jei tau priklauso infobiuletenis, bet jo dar negavai?

- Pasitikrink el. pašto dėžutę, kurios adresą įrašei į žiniaraštį ar pildydamas anketą nario pažymėjimui;
- Jei infobiuletenio nei vienoje el. pašto dėžutėje neradai, parašyk laišką į info@skautai.lt ir nurodyk savo vardą pavardę ir el. pašto adresą, kuriuo norėtum gauti vėlesnius infobiuletenius.

Nepamirškite pasirūpinti savo broliais ir sesėmis ir pasiteirauti, ar jie gauna infobiuletenį!

DĖMESIO!!! Vadovai, nesinaudojantys el. paštu ir toliau gali jį gauti paprastu paštu. Apie tokį poreikį prašome informuoti el.paštu info@skautai.lt

Lietuvos skautijos informacija
Senas Skautatinklis | 2009-02-04