Šv. Kalėdas Lietuvos skautija pasitiks atnaujintu įvaizdžiu

Senas Skautatinklis | 2008-12-16


Lietuvos skautijos įvaizdis buvo atnaujinamas remiantis egzistuojančia WOSM praktika visame pasaulyje. Ties projektu dirbo Lietuvos skautijos Tarybos ir Pirmijos narių komanda, glaudžiai bendradarbiaudama su kūrybine agentūra MILK. Agentūra MILK yra pripažinta kūrybiškiausia reklamos agentūra Lietuvoje, už savo darbus laimėjusi daugybę tarptautinių apdovanojimų. Tikime, jog šiuolaikiškas ir patrauklus skautijos įvaizdis taps lengvai atpažįstamas ir skautiškoje bendruomenėje, ir plačiojoje visuomenėje.

Artimos ateities planai

Lietuvos skautija ir kitais metais tęs bendradarbiavimą su agentūra MILK, ruošiant Lietuvos skautijos įvaizdžio knygą bei dirbant ties įvaizdžio detalėmis.
Artimiausiu metu Lietuvos skautijos nariai, neturintys LS nario pažymėjimų, sulauks dar vienos kalėdinės staigmenos – juos pasieks vizualiai atnaujinti LS nario pažymėjimai.Kas gali naudoti naująjį logotipą:
Naująjį logotipą gali naudoti visi Lietuvos skautijos struktūriniai vienetai, oficialios Lietuvos skautijos delegacijos tarptautinėse stovyklose ir kituose renginiuose.

Kur ir kaip naudojamas logotipas:
Lietuvos skautijos logotipas naudojamas nacionalinių ar krašto renginių, stovyklų metu. Taip pat pristatant organizaciją kitų šalių renginiuose, stovyklose.

Naujasis Lietuvos skautijos įvaizdis yra apsaugotas Lietuvos Respublikos įstatymų, tad norėdami naudoti šį logotipą prašome parašyti adresu press@skautai.lt ir jums bus detaliai paaiškinta, kaip ir kur galima naudoti atnaujintą logotipą.
Naujos skautijos įvaizdžio detalės ir jų naudojimo galimybės bus išsamiai pristatytos Lietuvos skautijos vadovų suvažiavime, kuris vyks 2009 m. vasario 28–kovo 1 dienomis.


Lietuvos skautijos informacija
Senas Skautatinklis | 2008-12-16