Gerojo darbelio akcija ARTIMUI (Atnaujinta 11.21!)

Senas Skautatinklis | 2008-11-15
Gerojo darbelio akcijos „Artimui“ dalyvių registracija baigėsi ir knygelės jau ieško kelio pas jus. O kas toliau?

Su kiekvieno vieneto vadovu bus susisiekta ir susitarta kaip knygelės gali jus pasiekti.

Gavus siuntinuką, kuriame bus:
• tiek knygelių, kiek vienete yra narių;
• rekomendacinė medžiaga sueigai, kurios tema „Gruzija: gamta, kultūra, žmonės“ ;
• lietuvių liaudies pasaka „Liežuvis“ lietuvių kalba.

Beliks tik susirinkti į smagią ir įdomią sueigą, kurios metu ne tik susipažinsime su Gruzija, bet gražiais piešinėliais bei savo šiluma pripildysime mažąsias knygeles!

Iliustruotas knygeles surinks vienetą užregistravęs vadovas ir pasirūpins, kad jos pasiektų nacionalinę Lietuvos skautijos būstinę (Trakų g. 18, Kaunas) iki gruodžio 5 dienos. Jei kils klausimų dėl knygelių parsiuntimo, kreipkis į sesę Aistę (el. paštu info@skautai.lt arba tel. 8 614 79646).

Kaune knygelės bus suskaičiuotos ir paruoštos kelionei į Gruziją, kur mūsų broliai ir sesės, Gruzijos skautai, pasirūpins, kad jos pasiektų tuos, kuriems šiuo metu labiausiais reikia artimo šilumos.

Lietuvos skautijos informacija
Senas Skautatinklis | 2008-11-15