JOTA - JOTI 2011 (atnaujinta)

Lietuvos skautija | 2011-10-06

DĖMESIO DALYVIAMS

Visiems klausimams, įspūdžiams ir kiti pasišnekėjimams jau veikia JOTI projektas. Užsuk ten pabendrauti su kitais jamboree dalyvaujančiais lietuviais. O tuo pačiu - nepamiršk, kad dalyvaudamas gali užsidirbti skautatinklio specialybę! ;)

 

Paprastas klausimas - ką veikia skautai? Turbūt pirmas žodis, šaunantis į galvą yra "stovyklauja". O kadangi dabar skautai gyvena XXI amžiuje ir žengia koja kojon su technologijom, tai sugeba pastovyklauti ir internete! 

Taigi, ką veiksi spalio 15-16 d.? Viso pasaulio skautai dalyvaus 54-ojoje nuotolinėje jamboree radijo ryšiu (Jamboree on the Air, JOTA) bei 15-ojoje internetinėje jamboree (Jamboree on the Internet, JOTI). Šių metų tema - "Taika, aplinka bei stichinės nelaimės". Taigi, JOTA-JOTI galėsi ne tik rasti naujų draugų, partnerių savo vienetui iš viso pasaulio, bet ir padiskutuoti šiomis visiems aktualiomis temomis. KAIP? Jei dalyvauji pirmą kartą, apsilankyk http://scout.org/en/information_events/events/joti/jota_joti_for_newbies ir sužinok, kaip viskas veikia!
http://www.jotajoti.org/community/ - puslapis registracijai.
Šių metų naujiena - http://www.joti.tv/ Ar prisimeni skautatinklio paleidimo šventę? :) Šiemet gali filmuoti savo vienetą internetine kamera, bei parodyti save ir pamatyti kitus brolius bei seses! 

KĄ DABAR DARYTI? Užsiregistruoti bei laukti didžiausio internetinio skautiško įvykio! Iki greito, susitiksime online! 

Lietuvos skautija | 2011-10-06