Legenda tęsiasi: Stovyklos žinios jau internete. Renkame visus vaizdus. The Legend Goes on. Let's collect all photos.

Senas Skautatinklis | 2008-07-21
Kviečiame Jus pasidalinti savo turimais duomenimis su visais ir suteikti galimybę savanoriams atrinkti geriausius kadrus. Juos prašome leisti publikuoti skautatinklyje ar kituose Lietuvos skautijos leidiniuose, daryti iš jų skautiškus plakatus, emblemas, ženkliukus, marškinėlius, pakabukus, lipdukus, pieštukus ir kitas grožybes.

Jeigu turite, kokios nors "medijos", nesvarbu ar tai būtų nuotraukos, aprašymai ar piešiniai, siųskite nuorodas Lietuvos skautijos viešųjų ryšių skyriui į press@skautai.lt arba dalinkitės nuorodomis savo komentaruose arba praneškite apie tai mums. Mes jus susirasim!!!

If you have any type of media, please send it to press@skautai.lt of just leave web link below.

Sutrumpintas stovyklos žinias galima rasti čia:
News from the camp you can find here:

Vėliau bus daugiau stovyklos žinių.

Pagarbiai

Tautinės stovyklos ir Lietuvos skautijos Viešųjų ryšių skyrius