Sąjūdžiui 20! Būk kartu...

Senas Skautatinklis | 2008-06-03
Lietuvos dabarties ir ateities kūrėjai!

Kviečiame Jus ir Jūsų draugus bei artimuosius kartu švęsti Sąjūdžio 20 metų sukaktį, - datą, kurioje telpa pradžia Lietuvos laisvės, nepriklausomybės ir vienybės. Jos link susikabinę už rankų vienu alsavimu žengė mūsų tėvai ir seneliai.

Tad susitikime ta proga organizuojamame renginių cikle „Lietuva, Tu man viena“ ir gyvai patirkime tai, kas budino tautą keltis.
Laikas: š.m. birželio 6 d. (penktadienis);
Vieta: Vilniaus Katedros aikšė.

PROGRAMA
16.30 Iškilmingas mitingas
18.00 Šv. Mišios Arkikatedroje Bazilikoje. Aukoja Kardinolas Audrys Juozas Bačkis
19.00 Koncertas “Dainos laisvei!”
Dalyvauja: Mantas, Augustė, Evelina Anusauskaitė, Veronika Povilionienė, Vytautas Juozapaitis, Rosita Čivilytė ir Donatas Motvydas, Ovidijus Vyšniauskas, Gytis Paškevičius, Eurika Masytė,
choras „Sounds in G“ ir kiti.
21.00 Gyvo garso koncertas „Lietuva, Tu man viena“
Dalyvauja BIX, Povilas Meškėla ir Rojaus tūzai, Andrius Mamontovas, grupė „Antis“.

Tautos atgimimo dvasia sekti,
brandaus įkvėpimo rasti
prie Lietuvos, prie artumo sau ir kitiems šaltinių burkimės!

Sąjūdžio 20-mečiui skirti renginiai
Senas Skautatinklis | 2008-06-03