Visuotinė mobilizacija „Tūkstantis ir viena kartis“

Senas Skautatinklis | 2008-04-01
Reikalingi: sveiki, žemės turintys vyriškos giminės skautai, pageidautina, perkopę 17 m. rubežių.

Ginkluotė: kirviai (aštrūs), mačetės, benzininiai pjūklai, tomahaukai ir šaukštai.

Bajorai, turintys daugiau negu 10 valstiečių, turi atjoti su savo žirgu, pageidautina, ant balno priėmę tuos, kurie 10 valstiečių neturi.

Kadangi stovykla (dar) pinigų neturi, bus atlyginama kvitais ir obligacijomis[1], kurios bus padengiamos tikrais pinigais karui pasibaigus (kai bus pinigų).

Taip pat visi atvykstantys turi turėti maisto ir gėrimo dviem savaitėms[2] bei palapines, jeigu nepavyktų sutilpti esamuose pastatuose.

Primename, kad oras gali būti šaltas ir šlapias, tad patariama pasirūpinti atitinkama apranga ir avalyne.

Programa:
Yra valdžia, ji ir žino.

Žmones kalba, kad atjoti reikia 21 val. penktadienį (galima ir vėliau).

Šeštadienį bus dirbama nuo saules patekėjimo iki saulės laidos. Saulei nusileidus, žada būti pirtis ir vakarienė (pletkai nepatikimi).

Sekmadienį eisime į bažnyčią (22 km iki Zarasų). Po Mišių apeisime stovyklą (grižę), pavalgysime pietus (jeigu dar liks) ir bus galima eiti namo.

Susirinkimo vieta:
Stovyklavietė prie pirtelės.

Registravimasis pradedamas 04 01 d. Baigiamas 04 03 d. 17 val.

Registruoja Breslaujos pavieto vėliavininkas Mykolas (SMS ir skambučiai tel. 8 682 44919, el. paštu mykolas.bialo(eta)gmail.com)

Generalinis regimentorius Valdas

LDK stovyklininkas Spyglys

Breslaujos pavieto veliavininkas Mykolas

---------------------------------------------------- ----------------------

[1] Išleisti degalams pinigai bus isskaičiuojami iš stovyklos dalyvio mokesčio ar atsiskaitoma kitais būdais.

[2] [i]Maisto davinys:[i] sauja grikių, sauja ryžių, dvi saujos makaronų, šmotas lašinių, bačkela giros, du kubiukai „Galina blanka“, arbata, cukrus, kava (pagal poreikį), duona, pomidoras, agurkas; seni vilkai sako, kad dėžutė šprotų nepamaišo, kt. – savo nuožiūra.
Senas Skautatinklis | 2008-04-01