2008-03-25

Kovo 29 d. 20.00h pasaulis kviečiamas išjungti šviesas vienai valandai

Kovo 29-ąją, šeštadienį, nuo 20 iki 21 valandos vyks „Žemės valanda 2008“. Šią valandą visas pasaulis yra raginamas taupyti elektrą. Kitaip tariant, kiekvienas šios Žemės gyventojas yra raginamas išjungti ne gyvybiškai svarbius elektros prietaisus, apšvietimą ar įrenginius, naudojančius elektrą.

Ši idėja pirmą kartą pernai metais atsirado Sidnėjuje ir tada buvo išjungtos Sidnėjaus „Habour“ tilto bei Sidnėjaus operos šviesos. Šiais metais tai turėtų tapti pasaulinio mąsto įvykiu.

Kol kas 24 kiti pasaulio miestai sutiko išjungti dalį apšvietimo, pavyzdžiui, San Franciskas atjungs „Golden Gate“ tilto apšvietimą. Tai turėtų būti iš tiesų įspūdingas reginys.

Taigi, kodėl gi nesusivienijus kovo 29-ą dieną su milijonais žmonių iš pačių įvairiausių pasaulio vietų? Išjungiam šviesas 60 minučių - vienai Žemės valandai.

Prisijunkite prie šios iniciatyvos!

akcijos puslapis
Lietuvos skautijos informacija