Tėvynei

Senas Skautatinklis | 2008-02-08
Neabejojame, kad kiekviename mieste ar miestelyje tikrai vyks renginys skirtas šiai šventei.

Siūlome sudalyvauti šiuose renginiuose.

Alytus

12.00 val. Šv. mišios Angelų Sargų bažnyčioje.
13.00 val. Iškilminga eisena, salvės, padedamos gėlės prie Laisvės Angelo.
13.30 val. Šventinis minėjimas Rotušės aikštėje - Valstybės vėliavos pakėlimas, mero sveikinimas, koncertas, kareiviška košė ir arbata.
14.30 val. Dainų ir šokių ansamblio ,,Varsa“ koncertas Alytaus miesto teatre.
14.30 val. Ansamblio ,,Dzūkijos aidas“ koncertas Šaulių namuose.
17.00 val. Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro koncertas Alytaus kultūros ir komunikacijos centre.

Vilnius

9.30 val. Nepriklausomybės Akto Signatarų pagerbimas Rasų kapinėse.
11.00 - 13.30 val. Ekskursija „Valstybingumo istorijos keliu“
(Informacija apie ekskursiją darbo dienomis (9-17 val.) tel. 253 2115)
12 val. Vienu metu pakils trijų Baltijos valstybių vėliavos Vilniuje, Simono Daukanto aikštėje ir Vyčio Kryžiaus ordino vėliava Kaune, Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelyje.
12.30 val. Šv. Mišios Vilniaus arkikatedroje bazilikoje
14 val. Minėjimas prie signatarų namų.
15.30 val. Iškilminga karių rikiuotė Katedros aikštėje ir paradas Gedimino prospekte. Dalyvaus Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos ir kitų šalių Prezidentai.
19.00 val. Vasario 16-ąjai paminėti skirtas koncertas Katedros aikštėje.

Kaunas

12.00 val. Vyčio Kryžiaus ordino vėliavos pakėlimo ceremonija Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelyje.
12.45 val. Akcija „Gyvoji vėliava“ Vienybės aikštėje.
15.00 val. Koncertas Vasario 16-ąjai. „Tėvynei dainuoja maži ir dideli“ Kauno menininkų namuose.
16.00 val. Tautinio meno kolektyvų koncertas Kauno kultūros centre.
18.00 val. Koncertas Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelyje.

Klaipėda

12.00 val. Lietuvos Valstybės atkūrimo šventė Atgimimo aikštėje. Iškilminga rikiuotė ir Lietuvos valstybės vėliavos pakėlimo ceremonija.
13.00 val. Klaipėdos jaunųjų atlikėjų koncertas „Mūsų vaikai-tėvynei Lietuvai“ Klaipėdos Universiteto koncertų salėje.
16.00 val. Valstybės atkūrimo dienos minėjimo koncertas Klaipėdos koncertų salėje
19.00 val. Šventinis šokio ir muzikos vakaras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai, Klaipėdos valstybiniame muzikiniame teatre.

Šiauliai

13.00 val. Šiaulių miesto tautinių šokių kolektyvų koncertas Šiaulių kultūros centre.
15.00 val. Koncertas, skirtas Valstybės atkūrimo dienos, vasario 16-osios, paminėjimui Ch. Frenkelio rūmuose.

Marijampolė

12.00 val. Šv. Mišios Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti šv. Arkangelo Mykolo mažojoje bazilikoje.
13.00 val. Lietuvos valstybės vėliavos pakėlimo ceremonija J.Basanavičiaus aikštėje.
14.00 val. Šventinis koncertas Marijampolės kultūros centre.

Panevėžys

13.00 val. Didžiojo Atgimimo, Vilties, Jaunystės, Meilės ir Muzikos festivalio „Laisvės pavasaris – 2008“ atidarymo koncertas Juozo Miltinio dramos teatre.
18.00 val. Jurgos koncertas Savivaldybės aikštėje.

Lietuvos skautijos informacija
Senas Skautatinklis | 2008-02-08