Stovyklos „Legenda tęsiasi“ informacija jau internete

Senas Skautatinklis | 2008-02-04
Susipažinti su tautine stovykla padės ši svetainė "Legenda Tęsiasi", kurioje bus skelbiamos naujienos, štabo pranešimai, informacija apie stovyklą, registraciją ir, žinoma – atsakymai į jūsų klausimus.

Naujienas bus galima rasti ir Skautatinklyje ar jas sekti savo RSS (http://lt.wikipedia.org/wiki/RSS) skaitytuve (pvz., Google Reader), nesilankant tinklalapyje.

Ši svetainė turi kelis skyrelius:

Naujienos – skelbiamos naujienos, pranešimai, tekstai, kuriuos galima komentuoti ar palikti klausimą. Šis skyrelis veikia kaip tinklaraštis (blog‘as) ir jo pranešimus galima prenumeruoti RSS kanalu ar el. paštu.

Tautinė stovykla – čia pristatomas didžiausias šių metų Lietuvos skautijos renginys, pateikiama pagrindinė informacija.

Stovyklos programa – pristatoma stovyklos programa pagal pastovykles (amžiaus grupes).

Dalyvių registracija – visa informacija apie dalyvio mokestį, registracijos eigą.

Dalyviams – dalyviai supažindinami su praktine informacija – maitinimu, taisyklėmis ir pan.

Tinklalapio dešinėje matote svetainės turinį, kurio pagalba nesunkiai rasite ieškomą informaciją. Jei nerastumėte – išmėginkite paiešką. Šone matomi ir naujausi straipsnių pavadinimai, komentarai, raktinių žodžių-žymų „debesėlis“. Nepasiklysti laike padės laiko skaičiuoklė, kuri rodo tirpstantį laiką iki stovyklos pradžios.

Mes kviečiame čia nuolat užsukti ir pasidomėti, kaip sekasi pasiruošimas didžiausiam renginiui, kurio dalyviu labai kviečiame tapti ir Tave!

Lietuvos skautijos Tautinės stovyklos informacija
Senas Skautatinklis | 2008-02-04